13. listopadu 2022 • 22:01

Grand Finále IEM Rio: Je dobojováno! Titul šampiona míří k Outsiders

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohár pro vítěze Konferenční ligy v Praze. Ujfaluši drží palce "fialkám"
Muchová je v semifinále Roland Garros! Rusku přehrála ve dvou setech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dva týdny trvající velkolepá akce je u konce. Bouřlivý Major ze srdce samotné Brazílie ovládla pětka z Outsiders.Brazilská párty

Intel Extreme Masters Rio Major 2022, obrovská událost, která neunikla snad žádnému fanouškovi Counter-Striku. Po čtrnácti dnech vypjatých zápasů a nespočtu překvapivých výsledků se do finále probojovali dánští Heroic a ruský tým Outsiders.

Od papírově silnějších Heroic, tažených kapitánem cadiaNem, ale fanoušci jistě čekali víc. Rozstřílený fame s hvězdným sniperem Jamem v zádech ovládli nejen individuální statistiky, ale celou mapu Mirage. Na vlastní mapě Outsiders bez většího drama porazili Heroic 16-12.

Žádné drama se nekonalo

Pokračování na Overpass hrálo ve prospěch Heroic, kteří na stejné mapě před osmi dny porazili Outsiders 16-9. Hladoví Outsiders ale žádnou odvetu nedopustili a Heroic mohl jen marně hledat taktiku, která by rozjeté soupeře zastavila.

Žádné prodloužení, žádná třetí mapa. Outsiders nezaváhali, Overpass urvali v konečném skóre 16-5 a došli si tak pro vytouženou trofej, 500 000 dolarů a přímou kvalifikaci na IEM Katowice 2023 a BLAST Premier Final 2022.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud