21. listopadu 2022 • 16:45

Startuje Sazka eCUP. Vychutnejte si "staré známé" hráče před přestupovými šachy

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Olomouc - Pardubice: Sedlák u hrazení dohrál Orsavu a byl poslán pod sprchu
Olomouc, Pardubice i Třebíč. Díry v ledu ohrožují hokejové play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začíná poslední vrchol letošní tuzemské CS:GO sezony. Čtveřice týmů, která se objevila na For Games je nasazená do čtvrtfinále. V zákulisí se šušká o velkých změnách na československém trhu, budete tak mít možnost vidět možná naposled "staré známé" sestavy. Tahákem osmifinále je duel úspěšných týmů z baráže Sazka eLEAGUE Dark Tigers a Sampi. Na jaké další matche se můžeme těšit?Nutno v úvodu zmínit, že na našem twitchi eleaguecz se budou vysílat jen některé zápasy. Osmifinálové duely pojedou offstream, na utkání Cryptovy GLORE se ale můžete podívat ve vysílání ostravské organizace.

A bude to určitě zajímavá podívaná. Cryptova sází dál na sestavu, která držela v druhé půlce sezony stabilní výkony. Vedl AWPera beryhoP stojí určitě za zmínku mladý talent PR, který se v podzimním splitu už dokázal ostřílet a zkušenost sama - Zyored

GLORE se známými jmény CZ/SK scény

Na druhé straně, v řadách GLORE, najdeme zajímavá jména, která známe z domácí scény. Uvede se pandi7o, který odehrál část Sazka eLEAGUE v řadách Dark Tigers.

Pokusit se zaskočit Cryptovu bude chtít také twist, jenž je delší dobu bez angažmá v profesionální organizaci. Jeho životopis je ale nabitý týmy - Matěj Petráš hrál za Sampi, Enterprise, Gunrunners, eSubu nebo krátce Entropiq. 

Rutk0 je stejně jako první jmenovaný bývalým hráčem Dark Tigers a dalším dílem do skládačky GLORE. Představit se na serveru může ještě bestchskyy nebo tomio. Mezi náhradníky je Tr0n1c z Necroraisers.

Sampi se vrací do kolotoče soutěží Sazky

Po úspěšné baráži se představí v eCUPu hráči Sampi. Ti minulý pohár, hraný po konci jarního splitu nehráli a mají velkou chuť v soutěžích pod patronátem Sazky uspět. 

MATYS HONES mají za sebou víkendový Red Bull Flick a musí rychle přepnout z 2v2 formátu na klasický. Tým patřící fotbalistovi Jakubu Janktovi už delší dobu hraje bez největší hvězdy a účastníka několika Majorů, Ladislava "GuardiaN" Kovácse. 

I tak má ale co nabídnout. Ostatně zmíněný Matúš Šimko a také další rifler savana1 mají na sobě nálepku "milionových kluků". Proti nim nastoupí Dark Tigers, kterým bude chybět na serveru další z účastníků kodaňského Flicku - henkkyG

Další zápasy 

Dynamo Eclot se v osmifinále Sazka eCUPu utkají s týmem Redfools. Na Inside Games, kteří k jejich smůle vypadli ze Sazka eLEAGUE, si brousí zuby ANDROMEDA, kde působí například Heysek nebio TDH1. Oba zmínění hráli v minulém eCupu za tým Fadee Gaming

ENTERPRISEeSubaSINNERS Entropiq Prague jsou nasazenými týmy. Dva ze čtvrtfinálových zápasů vám nabídneme na našem twitchi a to už zítra, tak si je nenechte ujít. 

VYSÍLACÍ PROGRAM SAZKA ECUP

Úterý 22. 11, 16:00 - SINNERS vs. Sampi/Dark Tigers

Úterý 22. 11., 19:00 - eSuba vs. Dynamo Eclot/Redfools

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud