31. prosince 2022 • 16:05

HLTV Awards: Nominaci na cenu pro nejlepšího AWPera mají sh1ro, s1mple a ZywOo. Co další kategorie?

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovensko - Lotyšsko 2:3sn. Lotyši udrželi naději na čtvrtfinále
SESTŘIH: Zlín - Bohemians 1:2. Domácí nad propastí, rozhodly dvě trefy Prekopa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prestižní server zveřejnil finální nominace na jednotlivé kategorie HLTV Awards. O vítězích rozhodoval speciálně sestavený panel. "I když už je odhlasováno, počkáme až do show 14. ledna, abychom oznámili vítěze. Tady je zatím užší seznam," píše redakce webu.Dmitry "⁠sh1ro⁠" Sokolov, Oleksandr "⁠s1mple⁠" Kostyliev a Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut si to rozdají na HLTV Awards o post nejlepší snipera roku 2022. Za největšího favorita je pokládaný s1mple z Natus Vincere, který i přes ne tolik podařenou sezónu (v porovnání s rokem 2021) nadále platí za možná nejlepšího hráče světa.

Ocenění pro nejlepšího In-game leadera získá někdo z trojice Casper "⁠cadiaN⁠" Møller, Finn "⁠karrigan⁠" Andersen a Dzhami "⁠Jame⁠" Ali. Bude se radovat lídr FaZe karrigan, jenž dovedl svůj tým k výhře na Majoru v Antverpách? Nebo cadiaN z Heroic, který měl fantastický závěr roku?

V kategorii The Best Opener figurují Nikola "⁠NiKo⁠" Kovač, Martin "⁠stavn⁠" Lund a Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis. Titul pro nejlepšího "Closera" si zas může odnést Sergey "⁠Ax1Le⁠" Rykhtorov, Kaike "⁠KSCERATO⁠" Cerato nebo Robin "⁠ropz⁠" Kool.

Během HLTV Awards, které jsou na programu 14. ledna, získá cenu také nejlepší trenér. Finální trojici vybral panel následovně: B1ad3 z NAVI, RobbaN z FaZe a sAw z ENCE. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud