15. června 2021 • 07:40

Dota 2 přišla o jednu z největších hvězd. OG se loučí s Anou, rozhodl se ukončit kariéru

Autor: maa
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve světové scéně Dota 2 končí jedna z největších hvězd. Dvojnásobný vítěz The International Anathan „ana“ Pham se rozhodl ukončit v jednadvaceti letech profesionální kariéru.S týmem OG toho zažil hodně. V  posledních měsících už se ale Dotě nevěnoval tolik, jako dřív. V dubnu se po několika měsících vrátil, aby svému týmu pomohl v DPC lize, dál už ale nepůjde. Rozhodl se ukončit kariéru úplně. 

„Nemusíme říkat, že bude navždy součástí naší rodiny, a my jeho rozhodnutí zcela respektujeme. Děkujeme za všechny ty roky služby, hry, fontán, do kterých vlítával, trofejí, které nadzvedl nad hlavu, smíchu a vzpomínek,“ vzkázal mu tým OG. 

„OG i fanoušci si budou vždy vážit těchto vzpomínek a úspěchů, kterých jsme společně dosáhli. Odkaz, který jsme vytvořili, bude navždy poznamenán v historii na mnoho dalších let a umístil nás do síně slávy Doty,“ znělo v rozloučení dál. 

Ana pochází z Austrálie a ač je mu teprve jednadvacet let, dokázal toho v profesionální Dotě mnohé. Podle odhadů od roku 2013, kdy začal aktivně hrát, vydělal dohromady přes šest milionů dolarů. Na svém kontě má několik trofejí, včetně dvou vyhraných The International, díky čemuž se řadí mezi nejúspěšnější hráče Doty vůbec. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud