17. října 2021 • 15:10

Valve přidá do hry novou hrdinku Marci a oznamuje pokračování DOTA: Dragon's Blood

Autor: Michal Mašika
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Prodej Slavie? Stopa vede jinam než do Kataru, ale Číňané zatím zůstávají
Pardubice - Plzeň: V přesilovce pět na tři se prosadil Schleiss, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Během vysílání pátého dne vyřazovací fáze The International 10 Valve oznámilo přidání nové hrdinky do hry a druhou řadu seriálu DOTA: Dragon's Blood.Nová hrdinka Marci by měla do hry dorazit ještě tento podzim. Valve udává, že se na ni můžeme těšit v následujícím velkém updatu, který přijde pravděpodobně jen pár týdnů po skončení šampionátu The International 10. Marci se stane 122. unikátní postavou, před ní byla přidána Dawnbreaker, a to 9. dubna 2021.

Marci se poprvé objevila v anime seriálu DOTA: Dragon´s Blood, kde pomáhala princezně Miraně na jejích dobrodružných výpravách. V seriálu Marci vůbec nemluví, je tedy možné, že němá bude i ve hře. Dosud o hrdince nejsou dostupné žádné další informace, ty Valve pravděpodobně zveřejní až při nadcházející aktualizaci.

Dalším překvapením bylo odhalení nové sezóny DOTA: Dragon´s Blood. Anime seriál je dostupný na Netflixu a druhá řada by měla dorazit během ledna 2022. Podle traileru by měla do seriálu přibýt Lina, jenž bude bojovat s hlavním hrdinou Davionem, dračím rytířem. Seriál se po vydání prvních osmi dílů dočkal velkého ohlasu a v některých zemích světa se dokonce držel na prvních příčkách sledovanosti po dobu několika dní.

Témata:  sport, esport, Dota 2
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud