Miki má po konci v Sampi nový tým, bude součástí organizace Cryptova | iSport.cz
13. dubna 2021 • 08:00

Miki má po konci v Sampi nový tým, bude součástí organizace Cryptova

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 3:1. Rozhodla komická hrubka, Dočkal byl u všech gólů
Olomouc - Slavia: Provodovi se podlomilo koleno a musí střídat, v slzách odešel do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od konce Matěje „Miki“ Mikana v Sampi bylo jasné, že mladý borec si dlouho tým hledat nebude. V 17 letech patří k největším talentům česko-slovenské FIFY, jedinou otázkou bylo, kdo přesně se čerstvého vítěze E:LIGY ujme. S pardubickým mistrem nakonec spojí síly nová organizace Cryptova, která by měla v příštích 24 hodinách přestup oficiálně oznámit.Odchod Matěje „Miki“ Mikana vyvolal ve FIFA komunitě obří vlnu reakcí. Z ničeho nic opustil jeden z nejsilnějších hráčů česko-slovenské scény jednu z nejprestižnějších organizací. „S okamžitou platností ukončujeme spolupráci s hráčem FIFA Mikim, jehož chování jsme shledali jako neslučitelné s naším etickým kodexem a přímo porušovalo hráčskou smlouvu,“ stálo v oficiálním prohlášení Sampi.

Okamžitě se tak začalo spekulovat, kam dál budou Mikiho kroky mířit. Nejvíce se mluvilo o AC Sparta Esports a FCVP Esport, Miki nakonec míří do ostravské Cryptovy, jak je možné vidět na oficiálním webu organizace.

Děje se tak po jeho vítězství na prestižní E:LIZE, kterou spolu se svým bývalým spoluhráčem Dominikem „Seron“ Čermákem získal pro prvoligové Pardubice. Miki si tak došel pro druhý velký titul, v roce 2020 se mu podařilo ovládnout COOL Ligu po vítězství právě nad Seronem.

Přivítání Mikiho na oficiálním webu organizace Cryptova Přivítání Mikiho na oficiálním webu organizace CryptovaFoto cryptova.cz

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud