Známe všechny finalisty iSport LIGY! Kdo bude bojovat o Letnou? | iSport.cz
5. června 2019 • 21:13

Známe všechny finalisty iSport LIGY! Kdo bude bojovat o Letnou?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Lídr Slavie Stanciu: V Česku jsem díky Trpišovskému
VŠECHNA VIDEA ZDE

Online finále iSport LIGY ve hře FIFA 19 už zná všechny účastníky! Poslední osmička se probojovala ze středeční kvalifikace, 32 borců tak může zabojovat o šanci dostat se na Letnou! Právě na stadionu Sparty totiž 15. června proběhne velké offline finále.Do online finále z poslední kvalifikace postupují MSGcaster, Va6e7, Srda, patyno, FCVP.Typicii, Prdik87, Bobic111 a EXORS.dalas94.

Už z předchozích kvalifikací se do online finále dostali TheJohny, kobbycz88, PalecC10, Huhnak, ASTNDoli97, W3nci, RealDanek, valvi10, FKTseron, unigov1344, ACS.Emerickson, TeamSampi.RIIJK, GGBlackTulipCz, CPTKubajz, Rique, DRMi10, FCVP.JamesBony28, FCVP.pikej, Doli2000, palic77, MSGrozsi, Willy9, rak9 a vítěz minulého offline finále FVCP.T9Laky.

Online finále se odehraje 9. června, na jeho konci se dozvíme osmičku nejlepších, kteří 15. června změří síly na Letné. Na offline finále můžeš přijít zadarmo zafandit a zahrát si o Playstation 4, hry a další příslušenství ke konzoli.

Absolutní vítěz iSport LIGY získá na konci roku 100 tisíc korun.

Více informací ZDE>>>

Ubrání sparťané Emerickson a TheJohny Letnou při offline finále iSport LIGY?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud