Další osmička hlásí postup v iSport LIZE. Dál jde i MrRici, Johny zkusí ještě jednou | iSport.cz
14. října 2019 • 20:55

Další osmička hlásí postup v iSport LIZE. Dál jde i MrRici, Johny zkusí ještě jednou

Autor: tej
Staň se mistrem ve FIFA 20 a vyhraj 100 000 korun
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí kvalifikační kolo do online finále iSport LIGY je ukončeno a další osmička hráčů je známa. Dál jde například MrRici či DRMi 10, o postup se bude muset utkat do čtvrtice ještě sparťan Johny, který vypadl s MSG Rozsim. Do online finále už postoupil vítěz tří předchozích offline finále T9Laky, sparťan Emerickson i semifinalista Huhnak či RIIJK z týmu Sampi Team fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta.

PAVOUK A VÝSLEDKY ZDE »

Poslední kvalifikační kolo je na programu v sobotu 19. října.

Zábavné iSport LIGY ve FIFA 20 se můžeš zúčastnit i ty. Je to zdarma a zcela jednoduché. Zaregistruj se na www.isportliga.cz.

Ze čtyř kvalifikačních kol postoupí 32 hráčů do ONLINE finále, které následně vygeneruje 8 finalistů pro offline event, který se uskuteční 26. října v televizním studiu REPLAY .

Třetí série zároveň definitivně uzavře celosezonní žebříček, z něhož 16 nejlepších hráčů postoupí do Superfinále, které se odehraje 2. listopadu v multikině Cinestar Anděl. Absolutní vítěz si odnese 100 000 korun, celkem si hráči rozdělí 300 000 korun.

Chceš také hrát? Přihlas se zde!

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud