1. dubna 2022 • 16:23

Grand Finals LEC Springs bude s diváky i Humanoidem v akci. Přesto, že jeho Fnatic podlehli Rogue

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Extraligový šerif má v play off víc práce. Jak se rodí tresty? Ujčík už ví, co bude po sezoně
Požár: Říkali mi, že Krejčího jako stopera neprodáme. Pomůže mu, když...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po letech, kdy do organizování masových akcí negativně promlouval koronavirus, Riot Games naplnil očekávání fanoušků titulu League of Legends a grand finále European Championship tak konečně budou moci naštívit přimo na místě. A letos to je i pro české fanoušky blízko! Grand Finals se koná v Berlíně - navíc na něm nebude chybět ani český player Humanoid.Lístky na 9. dubna už jsou vyprodané, počkat si můžete na lístky o den později - na tomto odkazu.

Během finálového víkendu se budou dodržovat přísné protokoly, včetně nutnosti nosit ochranu úst. Mezi požadavky je také dodržování rozestupů. "kde je to možné", napsal server Dexterto.

Humanoid se popere o titul

V centru dění je také dvaadvacetiletý Čech Marek "Humanoid" Brázda. Ten reprezentuje řad Fnatic a má v letošním LEC Springs slušně nakročeno k úspěchu.

V sobotu ale jeho Fnatic nedokázal využít vedení 2:0 nad Rogue a po impozantním comebacku jde Rogue rovnou do finále v neděli 10. dubna.

Humanoid s Fnatic zamíří do semifinále o den dříve, kde se o Grand Finals a tedy i o možnost zabojovat o titul ještě může poprat.

LEC Spring 2022Foto LEC

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud