5. července 2022 • 19:55

PUBG Sazka eLEAGUE: Přelomová událost, která nakopne naší scénu, říká spajKK v rozhovoru

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparta - Baník: Haraslín nádhernou ranou překonal Markoviče, 4:1!
Teplice - České Budějovice: Zmatky ve vápně, od Marečka vlastní gól, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedním z casterů nové PUBG Sazka eLEAGUE je také Martin 'spajKK' Beneš. V rozhovoru odhaluje svoje predikce a mluví o významu ligy s bezprecedentním prizepoolem pro komunitu. "Skade je rozhodně tým číslo jedna," tvrdí.Máme za sebou první kvalifikaci, které dominovaly dva týmy. "Kvalda pro mě dopadla tak jak se očekávalo, vítězové skupin Skade a Enterprise, čekal někdo něco jiného?" - říká spajKK. Nejen na to nebo jak se těší na castění jsme se ho zeptali:

Dvě STAGE, dohromady 600 tisíc v prizepoolu. Je Sazka eLEAGUE přelomovou událostí na české PUBG scéně? 

Největší turnaj, minimálně v rámci prizepoolu co tu byl, takže rozhodně je to přelomová událost která opět nakopne naší scénu.

Vítěz první STAGE získá slot v PCS 7 EU West. Je to patřičná motivace pro účastníky ligy?

Troufnu si říct že pro někoho i ta největší. Každý kdo v PUBG hrál jakoukoliv open kvalifikaci, tak ví, že slot v největším turnaji od PUBG PCS, dostat pozvánku až do closed kvaldy, je něco co opravdu chceš a ušetří ti to spoustu energie, úsilí, času a hraní proti "random týmům", random ve stylu že nedokážeš odhadnout co v určitých situacích udělají.

Skade je favorit, nepodceňujme Enterprise

Jaké týmy favorizuješ? Kdo má podle tebe největší předpoklady zvítězit a proč?

Skade je rozhodně tým číslo jedna. Sestava Nowikk, Pixel1k, Double a Jembty je šílená. Na druhou stranu nesmíme taktéž podceňovat tým Enterprise kteří ukázali svojí sílu ne jen u nás, ale i v Evropě.

Tady se budu opakovat, ale rozhodně týmy které je třeba sledovat, tak jsou týmy Skade a Enterprise, jsou to hráči kteří do té hry dávají maximum, snaží se rok co rok progresovat a jejich skill jde náramně vidět. Jako černé koně zde vidím tým Fadee, Cryptova a do srodka.

Na jaké týmy by se měl divák ještě zaměřit? Vidíš na startovním poli kvalifikace nějaké černé koně, kteří mohou překvapit?

Jsou to všechno týmy které měli častokrát problém s konzistentními výsledky, dokázali zahrát 20ti killovou hru, ale taktéž hru s 0 body, což byl ten hlavní faktor proč naše poslední velké turnaje nevyhrávali, což platí hlavně pro tým Fadee a cryptova. Pokud toto vylepší a chytí začátek grand finále, tak klidně oni můžou být ti co budou stát na bedně. U týmu do srodka byla menší pauza, takže jsem je neviděl cca rok hrát, uvidíme v jaké formě dojdou.

Jak ty osobně se těšíš na PUBG Sazka eLEAGUE. Na komentování, setkání s dalšími castery.

Bude to jízda, těším se na to jako na každý PUBG event. Tato hra je pro mě srdcovka, do toho se ke mně přidá spoust krásných, šikovných chlapců v rámci studia, fakt se na to těším!

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud