Cesta, jak se dostat do studia k tvůrcům slavných her | iSport.cz
27. února 2019 • 12:39

Cesta, jak se dostat do studia k tvůrcům slavných her

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Tankfest 2017 v anglickém Bovingtonu.
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příležitost stát se stážistou u jednoho z pionýrů free-to-play herního byznysu se nestává zrovna často. Wargaming se však tentokrát rozhodl pootevřít dveře své centrály v Minsku a rozhodl se vyhledat nové talenty i na západ od svých hranic.



 Wargaming Forge je divizí firmy stojící za tituly jako World of Tanks a World of Warships a otevírající dveře těm, kteří milují hry a chtějí začít svoji kariéru ve videoherním byznysu. Doslový překlad slova forge je výheň. A název je to velmi trefný, protože Wargaming nyní otevírá několik zbrusu nových pozic v oddělení Creative Agency, které jsou vhodné právě pro stážisty hodlající nastartovat svoji kariéru.

„Minsk je jedním z největších IT hubů na světě v posledních několika letech a Wargaming svůj úspěch rozšiřuje ještě o dva Guinessovy světové rekordy a čtyři ocenění Golden Joystick Awards,“ vysvětluje šéf Creative Agency Staffan Nyström. „WG Forge je skvělým odrazovým můstkem pro všechny, kdo se chtějí uplatnit v herním byznysu. Pojďte k nám na zkušenou a sami uvidíte.“

Kreativní agentura Wargaming sídlí v Minsku a je zodpovědná za celou řadu činností souvisejících se stávajícími projekty, ale také s těmi dosud neohlášenými.

„Wargaming Minsk se může zdát jako skličující místo k práci, ale opak je pravdou. Pracují zde lidé z Kalifornie, Ruska, Velké Británie a mnoha dalších evropských zemí,“ říká James Britles, seniorní copywriter a mentor v programu Wargaming Forge. „Přestěhoval jsem se do Minsku z Velké Británie, ale byl to začátek úžasného dobrodružství a rozhodně nelituji,“dodává.

Každý stážista se dostane pod ochranná křídla svého mentora, který bude pomáhat s vývojem a provede dotyčného byznysem společnosti Wargaming.

Na webových stránkách WG Forge https://wgforge.wargaming.com/en lze najít aktuální nabídku míst pro stážisty.

Témata:  esport, World of Tanks
Vstoupit do diskuse
0

Esport

FIFA 21 (vychází 25. září)
Trailer a demo Režim kariéry Bude PES 2021 lepší než FIFA?

Vše o oblíbených hrách
DOTA 2 Counter-Strike

Více o česko-slovenském esportu na sazkaeleague.cz.

Herní počítače * Herní sluchátka * Herní myši na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud