13. listopadu 2020 • 17:25

LION® cereálie novým partnerem CZC.cz iSport Ligy, turnaje ve FIFA 21

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň – Zlín 3:0. Viktoriáni roli favorita zvládli, dva góly Šulce i parádní trefa Mosquery
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cereálie LION®, jeden z mnoha brandů společnosti Nestlé, uzavřel spolupráci s deníkem Sport a iSport.cz a stal se partnerem esportového turnaje CZC.cz iSport LIGA ve FIFA 21.Lion není v esportovém světě nováčkem. Ve Francii podpořil turnaj ve hře League of Legends s kampaní „Wildest Fans“ a nyní svou pozornost stočil k fotbalovému simulátoru FIFA 21, který má nejblíže k nejpopulárnějšímu sportu v Česku.

Díky spolupráci s organizátory turnaje deníkem Sport a iSport.cz se fanoušci CZC.cz iSport Ligy mohou těšit v nejbližších dnech na atraktivní soutěže a v rámci finálového streamu LION STYL představí ve studiu také vzácného hosta z gaming komunity.

Více informací o LION® cereáliích najdete ZDE.

Ráno v Lion stylu
Video se připravuje ...

CZC.cz iSport LIGA se skládá se čtyř odehraných kvalifikací, z nich postoupivších šestnáct hráčů doplnili finalisté z minulého roku. Aktuálně se CZC.cz iSport LIGA nachází ve skupinové fázi, ve které TOP 16 nejlepších hráčů v Česku a na Slovensku tento víkend (sobota a neděle 14. a 15. 11.) zabojuje o postup do Superfinále (neděle 22. 11.).

Skupinová fáze i Superfinále se bude vysílat přímým přenosem na Twitch.tv/eleaguecz.

Generálním partnerem CZC.cz iSport Ligy je počítačový specialista CZC.cz, dalšími partnery jsou LION cereálie, HP Omen, Samsung Odyssey a herní agentura Grunex.com.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud