25. července 2022 • 19:30

Zanzarah se vrací na prestižní stage Leauge of Legends. Misfits jej povolalo zpět do LEC

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Play off! Trash talk, polobozi v bráně. Kdo je dnes monstrum jako Dopita?
Další řádění Pastrňáka! Gólmanovi nedal šanci, navíc asistoval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Aktuálně na 6. děleném místě se nachází v LEC Summer Splitu týmy Misfits Gaming. Kromě týmu BDS, který je suverénně poslední je střed startovaního pole extrémně vyrovnaný. To může ve výsledku znamenat, že Misfits ani nemusí postoupit do Playoff. I proto se organizace rozhodla šáhnout ke změně. Vrací se jungler Nikolaj "Zanzarah" Akatov.

 Zanzarah vystřídá na pozici junglera Lucjana "Shlatana" Ahmada, oznámila organizace Misfits Gaming na svém twitteru. Ten se vrátí do soutěže LFL, ze které naopak o stupeň výše, na prestižní evropskou scénu, "poskočil" Zanzarah. 

"Rozhodli jsme se provést změny v sestavě pro šestý týden (summer splitu). Jsme ready na vzrušující week," uvedli Misfits. Rus Nikolaj "Zanzarah" Akatov je v pětadvaceti letech zkušeným hráčem, do svého aktuálního působiště přišel z týmu Astralis.

V mezinárodním line-upu se potká mimo jiné i se slovenským playerem Matúšem "Neon" Jakubčíkem. Podaří se novému přírustku v sestavě Misfits pozvednout tým v druhé polovině základní části LEC Summer? 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud