23. října 2022 • 16:15

NAGANO22 má nadosah Grand Finále PUBG Sazka eLEAGUE, GLORE a Imperishable Clan musí zabrat

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorého se bojí. Škoda, že jsem toho pána nepotkal, říká Řepka. Proč je antiKuchta?
Ženský fotbal? Nejrychleji rostoucí sport současnosti, říká marketingová specialistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po první hracím dni a deseti odehraných mapách je v čele druhého finále STAGE II PUBG Sazka eLEAGUE celek NAGANO22. Dobrou startovní pozici pro postup do Grand Finále o 300 tisíc korun mají i hráči do srodka. GLORE nebo Imperishable Clan naopak musí pořádně zabrat.GLORE Imperishable Clan si skvěle počínaly v kvalifikacích. Sobotní program PUBG Sazka eLEAGUE jim ale nevyšel podle představ. Jsou na 13. a 14. místě - postupuje však jen osm týmů.

Prostoru na zlepšení je nicméně ještě dost. Během neděle se odehraje dalších deset map a vy je můžete sledovat od 17:00 živě na našem streamu

Také Forza Ragazzi nezažila úplně povedený vstup do posledního finále druhé STAGE. Ta je dokonce druhá od konce.

Do Grandfinále se mohou probojovat i Dark Tigers

Na opačné straně tabulky jsou již zmínění borci z NAGANO22, kteří si po trochu smolném prvním finále jdou tentokrát s téměř stoprocentní jistotou pro kýžený postup. Také do srodka má dobře našlápnuto, je na třetím místě. 

Poprvé v nové sezoně Sazka eLEAGUE se může do Grand Finále podívat PUBG sekce Dark Tigers. Trefeek, Crowley a další okupují čtvrtou pozici. V boji o dalších 300 tisíc korun bychom se tak mohli dočkat vedle Cryptovy další tradiční domácí organizace.

Obhájci titulu z ENTERPRISE totiž hrají pod vlastním názvem SHEESH a hledají si nové zázemí. Víc se o tom rozpovídal v rozhovoru jANYY

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud