Premier League je zpět! Sestav si svůj tým a hraj o super ceny | iSport.cz
7. ledna 2020 • 11:57

Premier League je zpět! Sestav si svůj tým a hraj o super ceny

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nový rok rovná se nový turnaj v Premier League! Na Sazka Fantasy si teď můžeš sestavit svůj tým z hvězd anglické ligy a soupeřit s ostatními trenéry o skvělé ceny. Se základní částí pokračuje v novém roce i hokejová extraliga.Podzimní turnaj je za námi! Známe vítěze, a tak nic nebrání tomu, abychom se vrhli do dalšího turnaje. A když neodpočívají hráči Premier League, neodpočíváme ani my! Nový turnaj startuje hned 10.1. a s ním přichází šance soutěžit o výhry za celkem 70 000 Kč.

Pokračuje i hokejová extraliga. 10.1. v dalším kole turnaje hrajeme opět o výhry za 4000 Kč. V ostatních ligových kolech hrajeme o Sazka Tokeny, které lze směnit za odměny v našem obchodě! V obchodě se brzy objeví také nové Fantasy tričko. Turnaj k extralize pokračuje až do konce základní části.

Sestav si tým z hvězd Premier League a hraj o super ceny >>

Sestav si vlastní tým z hráčů Premier League

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud