Fotbalová liga se vrací! Vytvoř si vlastní sestavu a hraj o 220 tisíc! | iSport.cz
14. srpna 2020 • 09:38

Fotbalová liga se vrací! Vytvoř si vlastní sestavu a hraj o 220 tisíc!

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přesně za týden po krátké pauze startuje nová sezona české nejvyšší fotbalové soutěže a s ní už tradičně oblíbená Sazka Fantasy! Vybereš do své sestavy někoho z „nováčků“ Pardubic a Zbrojovky nebo vsadíš na jistotu? V podzimním turnaji se navíc hraje o výhry za více než 220.000 Kč!První fotbalová liga se rozběhne sice až v předposledním srpnovém víkendu, ty si ale můžeš už nyní vytvořit svoji Sazka Fantasy sestavu, navíc se v každém kole turnaje hraje o výhry za 9.600 Kč!

Podzimní část 1. české ligy o 220.000 Kč
V první části sezóny 2020/2021 si v podzimním turnaji zahrajeme o výhry za více než 220.000 Kč! Většinu z toho si rozdělí stovky výherců v jednotlivých kolech.

Desítky výherců v každém kole
Získat výhru můžeš v každém kole turnaje, i kdybys přišel třeba až na poslední chvíli. V každém kole turnaje totiž budeme hrát o výhry za 9.600 Kč.

Hlavní ceny
Na konci podzimní části si ti nejlepší trenéři odnesou:
1. místo: 9.000 Kč
2. místo: 5.000 Kč
3. místo: 3.000 Kč
4.-29. místo: 500 Kč


Slosování "Lucky Losers" o ceny za 30.000 Kč
Všichni trenéři, kteří 16.10. budou mít členství Fantasy+, kteří budou za posledních 30 dní mít v rámci celého Sazka Fantasy vsazený alespoň jeden tým, a kteří přitom za tuto dobu nevyhráli žádnou finanční odměnu, budou navíc zařazeni do slosování o výhry v hodnotě 30.000 Kč.

Slosování proběhne v říjnu pomocí certifikovaného systému a 20 šťastlivců v něm vyhraje 1.500 Kč na svůj herní účet na Sazka.cz.

Tým se přenáší do dalšího kola, ne mezi turnaji
Sezóna bude rozdělena na tři části - podzimní, jarní a nadstavbu. Ke každé části bude samostatný turnaj s celkovým pořadím. Tvůj tým pokračuje z jednoho kola do dalšího v rámci turnaje, ale ne mezi turnaji.

V rámci Party se hraje celé ligová sezóna dohromady. Bodování v partě včetně duelů nebude rozděleno na jednotlivé turnaje.

Sestav si vlastní tým z hvězd české ligy a hraj o 220 tisíc >>

Sestav si vlastní tým z hvězd české ligy a hraj o 220 tisícSestav si vlastní tým z hvězd české ligy a hraj o 220 tisícFoto Sport

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud
Články odjinud