18. srpna 2022 • 15:30

S podzimním splitem Sazka eLEAGUE přichází také Sazka Fantasy! Rozdá se 120 000 Kč

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ranaři v lize: Houšteckého syn a Robocop. Kdo nadává i rohovým praporkům?
Ideální sestava před derby podle Radka Špryňara
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po letní přestávce se blíží start dalšího splitu Sazka eLEAGUE, ke kterému už neodmyslitelně patří také populární sportovní hra Sazka Fantasy! Její uživatelé si mohou sestavit svůj vysněný pětičlenný CS:GO tým ze skutečných profesionálních hráčů. S každou sestavou se uživatel zapojí do boje o celkové ceny v hodnotě 120 000 Kč.Populární domácí liga Sazka eLEAGUE míří po letní přestávce do dalšího splitu. Dočkají se SINNERS už páté obhajoby a celkově šestého triumfu? Možný historický počin bude doprovázet také nejlepší česká sportovní hra Sazka Fantasy. V té dostanou opět možnost experti, nadšenci i esportoví neználci skládat své CS:GO sestavy dle vlastních preferencí a budou tak bojovat o zajímavé ceny jak v dílčích kolech, tak v celkovém žebříčku.

Ve hře je celkem nachystáno skvělých 120 000 Kč. V každém z deseti kol Sazka eLEAGUE si desítky výherců rozdělí výhry za více než 10 000 Kč. Za celkové umístění v turnaji si ti nejlepší mezi sebou rozdělí dalších 10 000 Kč.

Při skládání sestavy dej pozor, kolik jednotliví hráči stojí.

Při překročení rozpočtu 100 milionů virtuální měny totiž dostáváš postih. Je potřeba ideálně namixovat tým hráčů s dobrou formou ve skvělém poměru cena/výkon. Nejdražší hráči se pohybují s cenovkou okolo 26 milionů, ti nejlevnější pak lehce pod deset.

Nezapomeň využít dostupné statistiky, lze z nich vypozorovat, který hráč se hodí na danou pozici. O tom, že jsou profesionální hráči “h4rn“ z ENTERPRISE či “forsyy“ ze SINNERS ideálními do role snipera není pochyb, koho ale zvolit na pozici Bomb Specialist?

Sazka Fantasy startuje prvním kolem Sazka eLEAGUE již tuto neděli 21. srpna od 16:30 hodin. Tak si nezapomeň poskládat vlastní pětičlennou soupisku a zapoj se do bojů o ceny proti dalším hráčům a fanouškům!

S podzimním splitem Sazka eLEAGUE přichází také Sazka Fantasy! Ve hře se rozdá 120 000 Kč

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud