Dřevák kola? Obránce Jablonce z malého vápna přestřelil!

Autor: jon
0
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

EXKLUZIVNÍ VIDEA | Ambiciózní Jablonec mohl v zápase 3. kola fotbalové Synot ligy vést doma se Slováckem už ve 12. minutě. Španělský obránce José Romera ale v obří šanci selhal. Z malého vápna poslal dorážku po střele Pospíšila nad bránu gólmana Heči, diváci jen nevěřícně kroutili hlavou.

Jablonec chce na domácím hřišti napravit selhání z minulého kola, kdy v jednoznačném utkání podlehl na hřišti Plzni 1:3. Čeští "Gálacticos" působili proti Slovácku o poznání živěji a na domácím stadionu začali pěkně zostra.

Už ve 12. minutě se do obrovské šance dostal Romera. Pospíšilovu střelu z vápna gólman Heča jen vyrazil před sebe na dobíhajícího Romeru. V tu chvíli už se každý z domácích diváků nadechoval k tomu, že zakřičí góóóóĺ!

Španělská posila z Dukly ale v tutové šanci selhala. Romera z malého vápna přestřelil, gólman Heča zůstal nepřekonaný. Jablonec šel do vedení až o deset minut později, kdy po zákroku na Juna proměnil penaltu Filip Novák.

Jablonec - Slovácko: Obrovská šance domácího José Romery