14. srpna 2014 • 17:28

Rajnocha v Liberci vyřadili z áčka: Z některých lidí jsem zklamaný

Autor: pod, šq
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obránce Jan Rajnoch byl překvapivě ve Slovanu Liberec přeřazen z áčka do juniorky. Dvaatřicetiletý fotbalista měl být přitom po odchodu Radka Kováče do Sparty vůdcem severočeského klubu. Místo toho končí v prvním týmu. „Pro Jana Rajnocha ve Slovanu v tuto chvíli není místo,“ oznámil mluvčí Liberce Lukáš Váňa.Přeřazení Rajnocha v Liberci přišlo jako blesk z čistého nebe. Donedávna byl klíčovým hráčem týmu, vedení i trenér na něj spoléhali.

Zlom mohl nastat v posledním zápase na Slavii, kde zkušený obránce zavinil dva góly a byl hlavním viníkem vysoké porážky 1:4. „Vím, že jako nejzkušenější hráč bych to měl pohlídat, jde to za mnou,“ říkal hráč po zápase.

K Rajnochově vyřazení z áčka určitě také přispěl celkově špatný start Liberce do sezony. Pod novým trenérem Slovákem vypadl ve 3. předkole Evropské ligy s rumunskou Astrou, v lize má po třech zápasech jen dva body.

Kompletní sestřih: Slavia Praha - Liberec 4:1
Video se připravuje ...

„Jan Rajnoch byl přeřazen do týmu liberecké juniorky. Slovan buduje nový tým, ve kterém chce stavět na mladých hráčích. Pro Jana Rajnocha v něm v tuto chvíli není místo,“ řekl k tomu Váňa.

Sám obránce byl ze svého přeřazení smutný. „Je to pro mě hodně čerstvé a určitě to je zklamání. Zklamání ze sebe samého i z určitých lidí. Nečekal jsem to a dál bych se k tomu nerad vyjadřoval,“ řekl.

Fanouškům pak Rajnoch poslal vzkaz na svém oficiálním Twitteru. „Tohle se stát nemělo....! Mrzí mě to a děkuji všem co mě podporovali, ale i kritizovali,“ napsal.

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud