Zlínský brankář praštil soupeře a spustil peklo v kotli Baníku | iSport.cz
15. srpna 2015 • 19:22

Zlínský brankář praštil soupeře a spustil peklo v kotli Baníku

Autor: ČTK, spo
TOP VIDEA
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
Likvidace Žiliny? Je to zamotané, klub může pokračovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zase řádili! Fanoušci Baníku rozjeli ve svém kotli hotové peklo. Bourali plot a trhali sedačky, které pak s dalšími předměty házeli na hřiště i na policisty. Všechno rozjela provokace zlínského gólmana Tomáše Holého, který je kmenovým hráčem Sparty...Utkání 4. kola Synot ligy mezi Zlínem a Ostravou bylo přerušeno kvůli výtržnostem hostujících fanoušků v 70. minutě za stavu 1:0. Zasahovat musela policie a hasiči, hrát se znovu začalo asi za 20 minut.

Co se přesně stalo? Fanoušky Baníku nejprve dopálil Tomáš Holý tím, že udeřil ostravského záložníka Marka Šichora. A ještě přímo před kotlem Baníku! Jeho reakce byla nepřiměřená, byť byl až příliš dlouho držen za dres, a uviděl žlutou kartu.

Zlín - Ostrava: Brankář Holý sejmul pěstí Baníkovce a spustil divočinu

Z kotle Baníku pak přilétlo několik vulgárních nadávek, které si Holý nenechal líbit. Cosi začal na příznivce Ostravy pokřikovat a tím je nejspíš vyprovokoval k řádění.

Zlín - Ostrava: Provokatér Holý škádlil kotel Baníku, ten rozjel peklo

Ostravští chuligáni začali lomcovat s plotem a po polovině druhé půle jejich řádění vyvrcholilo. Na trávník přilétlo několik sedaček a dýmovnice a pořádek musela zjednat policie, která zahnala hostující fanoušky pryč z předních řad jejich sektoru.

Zlín - Ostrava: Řádění fans Baníku přerušilo utkání

Rozvášněného fanouška Baníku za chvíli zpacifikovaly policejní složky
Rozvášněného fanouška Baníku za chvíli zpacifikovaly policejní složky

 


Články odjinud


Články odjinud