3. října 2015 • 23:00

Šilhavý: Remíza se Zlínem? Hráči musí pochopit, že to samo nepůjde

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Solilova ruka proti Spartě? Hraniční. V Olomouci se nemělo hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

S remízou na půdě nováčka ze Zlína (2:2) nemůžou být fotbalisté Jablonce spokojení. Favorit zápasu dvakrát prohrával, aspoň bod zachránil pro Severočechy v závěru utkání Masopust. Zklamání neskrýval ani kouč Jabloneckých Jaroslav Šilhavý.  "Někteří hráči si musí uvědomit, že to nepůjde samo," zlobil se po utkání.O mnoho spokojenější byl po utkání domácí kouč Bohumil Páník. "První půlka se mi líbila. Dokázali jsme být nebezpeční v ofenzivní části. Soupeř ve druhé polovině zvyšoval obrátky a nestíhali jsme. Jablonec ukázal svou sílu a doslova nás válcoval ve druhém poločase. Remíza může být pro nás hodnotná, ale teď to ještě nedokážeme docenit," hodnotil zápas.

Na výkonu svého týmu však našel i chyby. "Nestíháme hrát v nadstandardní rychlosti, platíme daň za nezkušenost hráčů. Děláme ztráty, které nás dostávají pod tlak a pomáhají soupeři. Na hře se projevilo zranění Koreše, který musel v první polovině střídat. Do hry jsme poslali Bartolomeua, který ale nedokázal napětkrát udržet míč. Spokojeni jsme byli se zařazením Janíčka do obrany, kde nahradil vykartovaného Hájka. Tým dáme ve dvoutýdenním volnu dohromady a přijde nám vhod," dodal zkušený kouč.

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Jablonec 2:2. Favorit odváží jen bod
Video se připravuje ...

Remízové utkání se naopak těžko hodnotilo trenéru Jablonce Jaroslavu Šilhavému. "Nezvládli jsme úvod utkání a pustili jsme soupeře do brejků, ač jsme věděli, že jsou v nich silní. Dokázali jsme se do zápasu vrátit po brance na 1:1 z přímého kopu, ale po dvou minutách jsme opět inkasovali. Obrana v počátku utkání nepracovala, jak by měla," hodnotil výkon svého týmu.

"Druhý poločas jsme přeskupili řady a hra se zlepšila. Začali jsme hrát 4-4-2. Měli jsme obrovské šance, dokonce jsme měli ruce nad hlavou, ale Holý chytal výborně. Srovnali jsme a věřili, že ještě můžeme otočit zápas. Dali jsem tam Wágnera na centrované míče, ale domácí zápas ubránili. Jsme zklamaní, potřebovali jsme tři body. Někteří hráči si musí uvědomit, že to nepůjde samo," nešetřil své svěřence.

Zlín - Jablonec: Gól Lukáše Masopusta na 2:2
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Tyč Tomáše Wágnera
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Střela Luďka Pernici
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Zákrok Tomáše Holého proti Marku Kyselovi
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Střela Martina Pospíšila
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Gól Štěpána Koreše na 2:1
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Krásný gól Martina Pospíšila na 1:1 z přímého kopu
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Gymnastika Tomáše Holého
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Střela Vjačeslava Karavajeva
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Gól Tomáše Poznara na 1:0
Video se připravuje ...

Zlín - Jablonec: Střela Lukáše Pazdery
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud