Olomoucký Hubník se zranil, s otřesem mozku skončil v nemocnici | iSport.cz
17. října 2015 • 18:29

Olomoucký Hubník se zranil, s otřesem mozku skončil v nemocnici

Autor: riš
Roman Hubník nedohrál zápas s Libercem. Olomoucký obránce brzy skončil na nosítkách a převezli jej do nemocnice s podezřením na otřes mozku.
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pouze čtvrthodinku vydržel na hřišti v utkání Olomouc-Liberec domácí stoper Roman Hubník. Odchovanec Sigmy, jenž je na Hané nyní na hostování z Plzně, musel v 17. minutě střídat. Po souboji s libereckým útočníkem Markem Bakošem, do něhož zprudka zasáhl také olomoucký gólman Miloš Buchta, skončil na zemi. Následně byl ze hřiště odnesen na nosítkách. „Podle klubového lékaře Roman pravděpodobně utrpěl otřes mozku,“ řekl Petr Pelíšek, tiskový mluvčí klubu.Tím ale karambol pro zkušeného obránce neskončil, raději byl svěren do péče lékařů. „Byl převezen do nemocnice na vyšetření, věříme, že se nejedná o nic vážného,“ dodal mluvčí klubu Pelíšek.

Pro Olomouc se jedná o velmi citelnou ztrátu, Hubníkův příchod na Hanou znamenal pro Sigmu zásadní zkvalitnění stoperské dvojice, kterou bývalý reprezentant tvořil se srbským zadákem Urošem Radakovičem.

 


Články odjinud


Články odjinud