MOJE MÍSTO: Pilík zajde do kavárny, s Řezníčkem už je rodina | iSport.cz
31. března 2016 • 18:35

MOJE MÍSTO: Pilík zajde do kavárny, s Řezníčkem už je rodina

Autor: iSport.cz
Tomáš Pilík ukázal své oblíbené místo v Příbrami
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kde najdete Tomáše Pilíka po tréninku v Příbrami? Zajděte do Café del Mar a máte šanci, že ho tam zastihnete s přítelkyní, nebo se spoluhráči mezi tréninky. Sedmadvacetiletý záložník, který si na podzim připsal hattrick při vítězství proti Jihlavě, tam zavedl fanoušky v rámci nového pořadu iSport TV Moje místo.U stolu se svou oblíbenou kávou Pilík popsal, jak tráví volný čas. Při rozhovoru došlo i na jeho přátelství s útočníkem Jakubem Řezníčkem, s nímž v Příbrami vyrůstal, Řezníček teď ale působí v Brně. „Nejlepšího kámoše v kabině nemám. S Jakubem se známe dvacet let, hráli jsme spolu od žáčků po dorost. Když přijede, nějakou večeři dáme,“ řekl Pilík.

Právě přátelství s Řezníčkem ho málem zlákalo k zimnímu přestupu do Zbrojovky. „Lákal mě tam hodně i s Petrem Švancarou. Je pravda, že jednou nohou jsem tam byl a mezi kluby to nebylo dořešený.“ I tak je nyní pojí rodinné vazby. Pilík totiž chodí se sestřenicí Řezníčkovy manželky, na svatbě jim šel za svědka.

MOJE MÍSTO: Pilík zajde do kavárny, s Řezníčkem už je rodina

CELÝ SESTŘIH: Příbram - Jihlava 4:1. Pilík si připsal 3+1

 

 


Články odjinud


Články odjinud