Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali | iSport.cz
17. prosince 2017 • 17:03

Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali

TOP VIDEA
Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink
SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí? SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý ligový brankář Jaromír Blažek se po roce a půl vrací do velkého fotbalu. Od nového roku bude trénovat brankáře v Mladé Boleslavi, kde nahradí Jiřího Malíka. V rámci oslav 110 let FC Slavoj Vyšehrad si zpříjemnil vánoční čas zápasem za starou gardu Sparty. Při té příležitosti se vyjádřil k očekávaným změnám v realizačním týmu Sparty a popsal, jak viděl výkony bývalého gólmana Boleslavi Kamrana Agajeva.Vracíte se po delší pauze zpátky do fotbalu. Jak se na to těšíte?
"Na nějakou dobu jsem z toho vypadl a už mi to i docela chybělo. Po novém roce do toho půjdu naplno."

Boleslav, kde budete působit, trápí situace ohledně brankařů. Zaujal vás na podzim někdo v lize? 
"Stabilně je v dobré formě Matúš Kozáčik v Plzni a dá se říct, že kromě začátku na Spartě na mě začal působit velmi dobrým dojmem Martin Dúbravka. Co se týče mladých gólmanů, tak sice už není mladý, ale Honza Hanuš teď odešel do Jablonce. Mluvil jsem s ním a přál jsem mu hodně štěstí, aby se někam z Jihlavy posunul."

Jak jste viděl nepovedený podzim, nyní již bývalého, gólmana Středočechů Kamrana Agajeva?
"Já jsem ho snad ani neviděl chytat. Viděl jsem jenom ty góly, které dostal. Můj názor na to je, že nevím, proč bychom sem měli tahat brankáře z bývalého Sovětského svazu, když nikdy nic nechytali."

A co talentovaný boleslavský Martin Jedlička?
"Samozřejmě s ním budu pracovat a uvidíme, jak se to vyvine, ale budeme určitě muset přivést kvalitního a zkušeného gólmana."

Jak se vám líbí dosavadní průběh ligy?
"Samozřejmě mě překvapila Plzeň, která si vytvořila úžasný náskok. Na druhou stranu mě trošku trápí Sparta."

Pozici sportovního ředitele by měl na Letné obsadit Zdeněk Ščasný. Je to dobrý tah?
"Určitě může Spartě pomoci svými zkušenostmi a teď bude záležet hlavně na tom, jak mu sedne spolupráce s trenérem Stramaccionim."

Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
720p 360p

Lička o Baníku: Když se semknou a budou plnit pokyny trenéra, tak se udrží
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud