21. prosince 2017 • 15:30

Křetínský: Jak bude fungovat Ščasný s Rosickým? Posily budou z ciziny

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Šéf VAR: Diopa video řešit nemohlo. Co si myslí o Vrbově kritice? Šéf VAR: Diopa video řešit nemohlo. Co si myslí o Vrbově kritice?
SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zpětně jako jednu z chyb si vedení fotbalové Sparty vyhodnotilo fakt, že po příchodu zahraničního trenéra v létě neobsadilo funkci sportovního ředitele klubu. To se teď podle předsedy představenstva Daniela Křetínského změní s příchodem Zdeňka Ščasného. Jak bude bývalý trenér ve vedení klubu fungovat s Tomášem Rosickým a jaké lze očekávat pohyby v kádru?Daniel Křetínský v obsáhlém rozhovoru pro klubovou televizi vysvětloval, proč Sparta neměla na podzim pevně danou pozici sportovního ředitele. „V létě jsme dospěli k závěru, že není možné přivést zahraničního trenéra a zároveň někoho, kdo bude ve Spartě nový jako sportovní ředitel. To je příliš změn najednou a je třeba tomu dát nějakou časovou sekvenci,“ přibližoval Křetínský.

„Zpětně hodnoceno to možná nebylo správné rozhodnutí. Měli jsme přesto přivést alespoň někoho, aby měl trenér praktickou oporu při znalosti české ligy. Ta v průběhu podzimní části sezony chyběla a hodnotíme to jako chybu,” uznal majitel klubu, který věří, že příchod zkušeného Zdeňka Ščasného, jehož podpoří i další nová posila vedení Tomáš Rosický, Spartě pomůže.

Když milujete fotbal, milujete Rosického. Kariéra české legendy v obrazech
720p 360p