16. dubna 2018 • 12:05

ZNÁMKOVÁNÍ Plzně: Výborný Řezník! Petržela byl marný, Krmenčík se trápil

Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2 SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2

V úvodu nedělního šlágru 24. kola fotbalové HET ligy proti Spartě (2:2) muselo hráčům Plzně pořádně zatrnout. Pražané vedli už po dvanácti minutách o dvě branky, ale po střídání Martina Zemana za Milana Petrželu 28. minutě se výkon Viktorie zlepšil. Už po dvou minutách snížil Radim Řezník, čímž odčinil nešťastnou teč při druhém gólu soupeře. Západočeši ve druhé půli vybojovali alespoň remízu a cenný bod. Jak deník Sport hodnotil viktoriány v utkání se Spartou? Podívejte se v GALERII.

Hosté: 9. V. Kadlec, 12. Plavšić

Domácí: Kozáčik – Havel, Hubník (C), Řezník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela (28. Zeman), D. Kolář (46. Bakoš), Kopic – Krmenčík (76. Chorý).

Hosté: Niță – Zahustel, Hovorka, Štetina, M. Frýdek – Kulhánek – V. Kadlec (75. Biabiany), Stanciu, Kanga, Plavšić (90. Sáček) – Josef Šural (C) (87. Lafata).

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H