ZLATÁ PÍŠŤALKA: Franěk na Slavii nezvládl penalty, chyby i na Spartě

1080p720p360p
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Exceloval Houdek, chybovali Nenadál a Franěk
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely

Ve 27. kole fotbalové HET ligy podal výtečný výkon rozhodčí Jiří Houdek v utkání Liberce s Jihlavou. Pochvalu za svůj výkon určitě neobdrží duo Martin Nenadál - Pavel Franěk, které v zápasech udělalo hned několik chyb. Podívejte se na tradiční hodnocení českých prvoligových rozhodčích v rámci pořadu Zlatá píšťalka. Chyby potvrdila i komise rozhodčích.

Komise rozhodčích na úterním zasedání rozhodla, že sudí Martin Nenadál chyboval, když ve 4. minutě neposoudil zákrok Petra Jiráčka na Josefa Šurala jako penaltový. Sparta i tak zvítězila 2:1.

Chyb se dopustili také asistenti v sobotním šlágru mezi Slavií a Plzní. Jiří Kříž v 67. minutě přehlédl ofsajd hostujícího Milana Havla, který dosáhl branky, tu však následně videorozhodčí doporučil zrušit.

Druhý asistent Jaroslav Kubr zase v 74. minutě nesprávně signalizoval hlavnímu sudímu Pavlovi Fraňkovi faul Davida Limberského na Stanislava Tecla, odpískaný pokutový kop pro Slavii ale Franěk po konzultaci s videem zrušil. Slavia utkání vyhrála 2:0.

1080p 720p 360p

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H