Smůla pro talent ze Sparty! Drchal má vážně poraněné koleno, čeká ho pauza | iSport.cz
Jan Vacek
10. května 2018 • 10:03

Smůla pro talent ze Sparty! Drchal má vážně poraněné koleno, čeká ho pauza

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SE SIMONOU... a Dominikem Haškem. Vybral TOP 5 brankářů extraligy SE SIMONOU... a Dominikem Haškem. Vybral TOP 5 brankářů extraligy
TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Panovaly obavy, že dojde na nejhorší. To se bohužel v případě Václava Drchala nyní i potvrdilo. Podle informací iSport.cz si talentovaný útočník Sparty v pátečním utkání proti Zlínu přetrhl křížový vaz v koleni. Jisté je, že Drchala čeká dlouhá pauza. V klubu nyní zvažují, jakou léčebnou metodu v případě osmnáctiletého mladíka zvolit.Na jaře dostal první šanci v nejvyšší soutěži. Oslnil hned v premiérovém utkání, Václav Drchal se trefil na hřišti Slovácka, následně naskočil i do zápasů proti Brnu a Zlínu. Poslední duel se mu ovšem stal osudným.

Drchal ve 31. minutě souboje s Fastavem skončil na trávníku v bolestech, vše ukazovalo na zranění kolena. To je nyní potvrzeno. "Problémy Václava Drchala s kolenem jsou bohužel vážnější, lékaři rozhodují o dalším postupu," uvedla Sparta na svém twitterovém účtu. „Drchal ve středu podstoupil vyšetření magnetickou rezonancí, které potvrdilo vážné zranění kolena,“ uvedl pro iSport.cz zdroj detailně obeznámený s děním v klubu.

Nepochybné je, že pro Drchala sezona předčasně skončila. U podobného typu zranění trvá doba léčby zhruba šest měsíců...

Nicméně v klubu spoléhají na to, že by se i s ohledem na mladý věk mohl být k dispozici dřív. Sparťanští lékaři nyní řeší, jaký typ léčby bude pro Drchala vhodný. Téměř jisté je, že vynechá letní přípravu. Pokud vše půjde dobře, mohl by se ale během podzimu zapojit znovu do akce.

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Zlín 2:1. Domácí uhlídali výhru, pálil Lafata
720p 360p

Sparta - Zlín: Tohle je zlé… Mladý Drchal si poranil koleno při souboji a musí střídat
720p 360p

Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
720p 360p

David Lafata ukončí kariéru. Vybrali jsme jeho NEJ momenty ve Spartě
720p 360p

LIGA NARUBY: Stoch vs. Goliáš, saně v Edenu a tajemné zmizení na Letné
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud