Důvěra s vykřičníkem. Hapal zůstává ve Spartě, už vybírá posily | iSport.cz
28. května 2018 • 04:30

Důvěra s vykřičníkem. Hapal zůstává ve Spartě, už vybírá posily

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Žádný vichr, práskání do stolu. Pavel Hapal zůstává trenérem Sparty. Rozhodli o tom klíčoví muži z klubového vedení, kteří podle informací deníku Sport vyhodnotili, že současný kouč není hlavním viníkem mizerné sezony a konečného pátého místa v ligové tabulce. Hapalovi vyslovili důvěru i pro příští ročník, i když s pomyslným vykřičníkem. Navíc prý ani všechna jména, která si kouč vytipoval jako posily, nevzbudila nadšení...Vedení Sparty je přesvědčené, že házet rezultát ohromně špatné sezony pouze na hlavu Pavla Hapala by bylo příliš laciné. A až bude v průběhu týdne detailněji analyzovat její příčiny, jistě najde vícero viníků.

„Na Spartě kvitují, že Hapal zvedl tým v domácích zápasech, zároveň si ale uvědomují, že v těch venkovních má dluh,“ říká zdroj deníku Sport, který je obeznámený s dalšími kroky Letenských. „To ale nemění nic na tom, že má i nadále důvěru.“

Ne všechna jména Hapalových posil vzbudila nadšení

Výměna trenéra by navíc byla i příliš složitá z objektivních důvodů, protože letní příprava startuje již zkraje druhé poloviny června. Takže není čas na experimenty a hledání nového kouče, jehož si klubové vedení ani nikterak nevytipovávalo. „Byl by to nesmysl,“ rozhodli na Letné.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud