Zlámal míří ze Zlína do Skotska! Měl by být novou jedničkou Hearts | iSport.cz
30. května 2018 • 08:37

Zlámal míří ze Zlína do Skotska! Měl by být novou jedničkou Hearts

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4 Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve skotské nejvyšší fotbalové soutěži bude působit další český brankář. Ke „starousedlíkovi“ Tomáši Černému z týmu Partick Thistle se přidá podle informací Sportu zlínský Zdeněk Zlámal (32)! Ten se má stát novou posilou tradičního klubu Hearts of Midlothian, šestého celku uplynulé sezony.Včera měl ve Skotsku podstoupit zdravotní prohlídku a uzavřít transfer. „Máme oficiální nabídku. Pokud se Skotové rozhodli zaplatit do konce června výstupní klauzuli, nic s jeho odchodem neuděláme,“ uvedl Zdeněk Grygera, sportovní manažer FC Fastav.

Ztráta Zlámala, jenž byl po většinu jarní části v mužstvu jedničkou, je bolestivá. V kádru zůstali jen Stanislav Dostál a dvacetiletý Jan Šiška. „Musíme to doplnit,“ uvědomuje si Grygera. Bude se hledat gólman s kvalitou na post jedničky či schopné dvojky.

Pro syna místopředsedy FAČR půjde o čtvrté zahraniční angažmá. Působil už v Itálii, v Turecku a krátce ve Španělsku. V Hearts by měl nahradit dosavadní jedničku Jona McLoughlina, kterému skončila smlouva.

Mladá Boleslav - Zlín: Zlámal likvidoval nevyzpytatelnou střelu Mareše a zlomil tyč brány!
720p 360p

Český brankář Zdeněk Zlamál v barvách Alanyasporu
Český brankář Zdeněk Zlamál v barvách Alanyasporu

Mladá Boleslav - Zlín: Vynikající zákrok Zlámala! Skvěle zakročil proti střele Valenty
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud