23. června 2018 • 16:43

Plzeň v přípravě přejela Klatovy 6:0. Poprvé se trefil Ekpai

Plzeň v přípravě i podruhé jasně vyhrála, Klatovy deklasovala 6:0
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show

Fotbalisté Plzně deklasovali Klatovy 6:0 a v letní přípravě i podruhé jasně zvítězili. Premiérový gól za Viktorii vstřelila nigerijská posila Ubong Ekpai. Úřadující mistři navázali na úterní triumf 7:0 nad dalším divizním soupeřem Doubravkou.

Svěřenci Pavla Vrby se k výhře v Klatovech přiblížili už v prvním poločase, kdy se trefili krajní obránci Jan Kovařík s Milanem Havlem a nejlepší střelec minulé sezony Michael Krmenčík.

V 51. minutě se z první branky v plzeňském dresu mohl radovat Ekpai, který nastoupil na levém kraji zálohy. Výhru hostů ještě zvýraznili útočníci Jakub Řezníček a Tomáš Chorý.

Plzeňský tým čeká další přípravný zápas ve středu proti Sokolovu, příští neděli vyzve České Budějovice a 6. července Západočeši odjedou na desetidenní soustředění do Rakouska, kde změří síly s Těrekem Groznyj, Innsbruckem a Dynamem Kyjev.

SK Klatovy - Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)

Branky: 14. Kovařík, 22. Krmenčík, 27. Havel, 51. Ekpai, 59. Řezníček, 66. Chorý.

Sestava Plzně:

I. poločas: Kozáčik - Havel, Řezník, Pernica, Kovařík - Kopic, Hrošovský, Kolář, Navrátil - Bakoš, Krmenčík.

II. poločas: Hruška - Petržela, Hubník, Procházka, Limberský - Štursa, Hořava, Čermák, Ekpai - Řezníček, Chorý. Trenér: Vrba.

Posila Plzně Procházka: Vrba se mnou o přestupu mluvil už v zimě
720p 360p

Plzeňské posily na hřišti. Viktoria začala přípravu i s Pernicou či Ekpaiem
720p 360p

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)