Čech kritizuje Slavii kvůli Buchovi: Její chování je dětinskost a ostuda | iSport.cz
30. června 2018 • 19:05

Čech kritizuje Slavii kvůli Buchovi: Její chování je dětinskost a ostuda

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obvykle bývá přiměřený, tentokrát ovšem zvolil ostřejší tón. Brankář Arsenalu Petr Čech kritizoval vedení Slavie v případě jednání kolem dvacetiletého záložníka Pavla Buchy, kterého klub poslal do juniorky potom, co s ní odchovanec odmítl podepsat prodloužení smlouvy.„Zajímá mě komplexní fotbalová činnost a zajímal jsem se taky o tento případ. A jsem přesvědčen o tom, že celá záležitost je ostudou vedení Slavie. Chtít s hráčem zatočit, potom se ho pokusit zúročit, když se objeví potencionální kupec, a v momentě problémů pak celou záležitost hodit na agenturu, to je v lepším případě hodně dětinské,“ obul se Petr Čech ostře do „sešívaných“ během tiskové konference při příležitosti dalšího ročníku jeho fotbalové školy a postavil se tím za agenturu, jejíž je klientem.

„Do jisté míry reakce a rozhořčení Slavie chápu. V dnešní době se asi málokdy stane, že se agentura postaví na stranu hráče, a ne na stranu klubu, který má peníze a zřejmě počítá s tím, že s hráčem může dělat, co chce. Ale hráčské agentury jsou tu od toho, aby se postaraly o hráče. Jednání, která někdy v Anglii vedou v jednotlivých klubech, jsou velmi ostrá a vyhrocená. Nicméně je to obchod a všechny strany to tak chápou. Kultura a vyjadřování všech stran tomu odpovídají. Věřím, že i v Čechách se fotbal časem posune také v tomto směru,“ vyslovil své přání Čech ve Zruči u Plzně, kde se akce konala.

Čech: Jsem připraven, že si post jedničky Arsenalu budu muset vybojovat
1080p 720p 360p

U Plzně odstartoval 13. ročník fotbalové školy Petra Čecha
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud