ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penaltové situace? Třikrát špatně! Nejhorší sudí v Karviné | iSport.cz
7. srpna 2018 • 20:18

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penaltové situace? Třikrát špatně! Nejhorší sudí v Karviné

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radakovičova ruka při vítězství Sparty nad Slováckem? Ta byla posouzena sudím Zbyňkem Proskem správně. Jenže minimálně další tři penaltové situace byly rozhodčími vyhodnoceny chybně. Zlatá píšťalka deníku Sport hodnotí výkony sudích i po třetím kole FORTUNA:LIGY.Ve třetím kole nikdo z rozhodčích vyloženě nezazářil, i když solidní výkony předvedli Zbyněk Proske na Spartě, Jiří Houdek v utkání Slavie s Opavou, Ondřej Berka, který řídil utkání Olomouce s Plzní, i Miroslav Zelinka na Julisce v malém pražském derby mezi Duklou a Bohemians. Ti všichni od deníku Sport obdrželi známku sedm, jejich výkon byl tedy velmi dobrý.

Naopak propadl sudí Emanuel Marek v Karviné, a to i proto, že špatně odpískal pokutový kop po simulaci domácího Jana Moravce.

Celkem minimálně tři penaltové situace byly sudími posouzeny špatně. Kromě Marka tak pochybili také Petr Ardeleánu, který neviděl jasný zákrok Martina Nového v šestnáctce na Milana Baroše, a rovněž Pavel Orel. Ten měl v zápase Zlína s Jabloncem odpískat pokutový kop za zákrok Petra Buchty na hostujícího Rafaela Acostu.

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Tři penaltové situace vyhodnotili sudí špatně
 

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud