ČÍSLA KOLA: Trend je jasný. V čem se Sparta nejvíc zlepšila pod Ščasným? | iSport.cz
15. srpna 2018 • 14:06

ČÍSLA KOLA: Trend je jasný. V čem se Sparta nejvíc zlepšila pod Ščasným?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Sparty si proti Teplicím připsali ve 4. kole FORTUNA:LIGY vůbec nejvyšší vítězství za poslední bezmála dva roky. A to je dobrý důvod pro to, abychom se na jejich výkon podívali hlouběji i z hlediska čísel.Letenští se od příchodu Zdeňka Ščasného nejviditelněji zlepšili v počtu odevzdaných míčů. Sparta v minulé sezoně ztratila balon v průměru 62x za zápas, proti Teplicím ho ale soupeři odevzdala jenom 48x, ztrát bylo tím pádem o 14 míň. Sparťané dominovali kategoriím nejlepší záložník a nejlepší útočník. Kdo se ale stal brankářem a obráncem kola? A kdy naposledy vyhrála Sparta o čtyři góly? Podívejte se na nový díl našeho pořadu Čísla kola!

ČÍSLA KOLA: Trend je jasný. V čem jde Sparta pod Ščasným nahoru zápas od zápasu?

LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Matoušek je hráč, který tady 20 let nebyl

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud