SESTŘIH: Bohemians - Karviná 0:0. Domácí nedali gól potřetí v řadě | iSport.cz
28. září 2018 • 18:55

SESTŘIH: Bohemians - Karviná 0:0. Domácí nedali gól potřetí v řadě

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól
Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v 10. kole první ligy doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.

Za Bohemians nastoupil i ofenzivní záložník Mašek jen pět týdnů poté, co si v duelu se Spartou ošklivě vykloubil loket. A svojí aktivitou přispěl k tomu, že domácí měli téměř po celý první poločas převahu na míči, kterou se ale nepodařilo zúročit v zakončení.

Klokani dobře kombinovali, ale ve finální fázi se jim nedařilo. Podobně jako soupeři, který několikrát vyrazil do nadějného brejku, ale pokazil klíčovou přihrávku.

Fanoušci příliš šancí neviděli, víc práce ale měl karvinský gólman. Berkovec nejprve vyrazil přímý kop Filipa Haška, předvést se pak musel hlavně v závěru poločasu, kdy chytil střelu Závišky a následně i Filipa Haška.

SESTŘIH: Bohemians - Karviná 0:0. Uťapkaní klokani nezaskočili Slezany
720p 360p

Ani po změně stran Filip Hašek na Berkovce nevyzrál. Na druhé straně po chybné rozehrávce Bederky předvedli hosté rychlý brejk, na jeho konci ale Budínský vysoko přestřelil. Ten samý hráč chvíli poté znovu pálil vedle.

V 59. minutě se ve vápně hezky otočil s míčem Mašek, jeho střelu na zadní tyč ale Berkovec opět vyrazil.

Nakonec byla gólu nejblíže Karviná, ale šest minut před koncem zamířil Budínský hlavou jen do tyče. Vzápětí zastavil protiútok faulem Smrž a po druhé žluté kartě byl vyloučen. Bohemians už ale přesilovou hru nevyužili, v největší šanci přestřelil Krch. Výsledkem tak byla teprve druhá bezbranková remíza v sezoně po duelu Liberce s Ostravou.

Domácí: Valeš – M. Dostál, Krch (C), Bederka, Schumacher – Reiter, M. Hašek, F. Hašek, Záviška – Nečas (84. Šmíd), Mašek (69. Vodháněl).

Hosté: Berkovec – Čolić, Panák, Janečka (C), Jan Moravec – Mertelj, Budínský (87. Krivák) – Ba Loua (71. Guba), Lingr (46. Smrž), Letić – Wágner.

720p 360p

Bohemians - Karviná: Klokani chybovali v rozehrávce, Budinský je ale nepotrestal

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky