SESTŘIH: Boleslav - Dukla 0:0. Pražané dohrávali bez vyloučeného Tetoura | iSport.cz
9. listopadu 2018 • 19:55

SESTŘIH: Boleslav - Dukla 0:0. Pražané dohrávali bez vyloučeného Tetoura

TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United
SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila

Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola první ligy doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v sezoně bodovala venku, i když v závěru dohrávala bez vyloučeného Daniela Tetoura.

Zápas byl od začátku hodně podprůměrný s mnoha ztrátami. Hráči se sice snažili a hráli agresivně, ale chyběla jim přesnost. Spoře zaplněné ochozy tak musely čekat na první střelu na branku až do 30. minuty, kdy spíše propagační pokus z 35 metrů vyslal hostující Ďurica.

Minutu nato rozehrála Boleslav rohový kop nakrátko, Přikryl prostrčil míč do vápna na Mareše, který po souboji s Tetourem upadl a sudí Berka odpískal pokutový kop. Videorozhodčí Franěk mu ale doporučil situaci překontrolovat u videa a Berka poté penaltu odvolal.

Po zbytek první půle byla Dukla aktivnější. Součkovu střelu vyrazil brankář Šeda, neuspěl ani Bilovský a ve 43. minutě se musel Šeda hodně natahovat po Tetourově střele, které předcházel pád Podaného ve vápně, ale Berka to jako penaltu nevyhodnotil.

SESTŘIH: Mladá Boleslav - Dukla 0:0. Hosté po dvou debaklech zabrali nulou a bodem
720p 360p

Mladé Boleslavi viditelně chyběl na hrotu útoku nejlepší střelec ligy Komličenko, kterého se snažil nahradit Džafič, ale nedařilo se mu. První vážnější střelu tak domácí vyslali až v 65. minutě, kdy Radu zaměstnal střídající Matějovský. O deset minut později se bývalý reprezentant dostal do zakončení i ve vápně, ale Rada ho znovu vychytal.

Boleslav se snažila rozhodnout, ale Ladrova tečovaná střela skončila těsně vedle. Domácí nevytěžili nic ani z přímých kopů ze slibných pozic, po jednom z nich zahrál rukou ve zdi Tetour a byl v 89. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. Dukla už ale bod uhájila.

Domácí: Šeda – Pauschek, Hůlka (C), Takács (46. Chaluš), Mareš – Konaté (54. Matějovský), Kateřiňák (86. Valenta), Hubínek, Přikryl – Džafić, Ladra.

Hosté: F. Rada – Milošević (C), Ďurica, Ostojić, Podaný – Daniel Tetour, Bezpalec, D. Souček – Bilovský (66. Doumbia), Djuranović (74. Schranz), Douděra (90+1. Bezdička).

Domácí: Kamenár, Diviš, Matějovský, Valenta, Chaluš, Král, Křapka

Hosté: Hruška, Kott, Chlumecký, Doumbia, Brandner, Bezdička, Schranz

Hosté: Ďurica, Bezpalec, Daniel Tetour, Podaný, D. Souček, Doumbia, Daniel Tetour

Ondřej Berka – Radek Kotík, David Hock

Adidas Aréna, Mladá Boleslav

1683 diváků

Důležité momenty utkání:

Mladá Boleslav - Dukla: Tetour vyloučen! Za kontroverzní ruku dostal druhou žlutou kartu

720p 360p

Mladá Boleslav - Dukla: Příkryl se po standardce zjevil před Radou, ale nebyl razantní
720p 360p

Mladá Boleslav - Dukla: Podaný spadl v šestnáctce, Tetour vystrašil Šedu dobrou střelou

Mladá Boleslav - Dukla: Souček si seběhl zleva a hezky střílel

Mladá Boleslav - Dukla: Djuranovič pálil těsně vedle bližší tyče
720p 360p

Mladá Boleslav - Dukla: Tetour sundal Mareše, po zásahu VAR se ale penalta nepískala

Mladá Boleslav - Dukla: Podaný si udělal prostor ve vápně, ale střela byla zblokována

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky