Změny ve vedení Slavie. Krob končí jako ředitel, povýšil Syrovátka | iSport.cz
4. prosince 2018 • 17:39

Změny ve vedení Slavie. Krob končí jako ředitel, povýšil Syrovátka

TOP VIDEA
10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy! 10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy!
Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Slavia oznámila změny ve vedení klubu. Na pozici generálního ředitele končí Martin Krob, v klubu zůstává jako člen dozorčí rady. Jeho pravomoci převezme předseda představenstva Jaroslav Tvrdík. Novým místopředsedou představenstva se stává Tomáš Syrovátka. Jan Nezmar přebírá plnou odpovědnost za celý sportovní úsek a mládežnickou akademii. Aleš Stluka je jmenován novým členem představenstva Slavie a generálním ředitelem Eden Areny, doposud působil jako výkonný ředitel Sinobo Stadium. Klub to uvedl na svých stránkách.V novém modelu, který Slavia představila veřejnosti, ponese plnou odpovědnost za klub představenstvo. Každý jeho člen bude mít na starost konkrétní oblast. Tu sportovní včetně odpovědnosti za mládežnickou akademii bude nově kompletně řídit Jan Nezmar.

„Chceme více než doposud prohlubovat spolupráci na různých úrovních – A týmu, juniorky a dorosteneckých kategorií. Naší ambicí je vychovávat hráče pro A tým jednotnou strategií. Proto jsem navrhl jmenování Jindřicha Trpišovského do pozice ‚hlavního trenéra klubu‘ a představenstvo to jednomyslně schválilo,“ uvedl na klubových stránkách Nezmar.

Z pozice generálního ředitele odchází Martin Krob, v klubu ale bude působit dál. „Martinu Krobovi patří poděkování za jeho práci, Slavii ve své době pomohl zachránit a postavit ji po manažerské i personální stránce. V další etapě budeme spolupracovat na strategickém směřování klubu, Martin bude působit v dozorčí radě klubu. Počítám i s další manažerskou spoluprací v rámci holdingu akcionáře Slavie,“ prohlásil předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík.

Novým místopředsedou představenstva byl zvolený Tomáš Syrovátka. V gesci mu nadále zůstane marketing a obchodní strategie, ze své nové pozice statutárního zástupce se bude spolupodílet na koordinaci činnosti ostatních úseků. Představenstvo zároveň odvolalo ředitele organizačně-provozního oddělení Jiřího Trepeše.

Novým členem představenstva Slavie se stal i Aleš Stluka, doposud výkonný ředitel Sinobo Stadium. V představenstvu Slavie bude mít na starosti provozní a bezpečnostní agendu klubu a chod stadionu. V představenstvu zůstávají Jiří Bílek, Daniela Konrád (hlavní ekonom klubu), Tomáš Buzek (zároveň vykonává funkci v kontrolním výboru LFA). Předsedou představenstva je nadále Jaroslav Tvrdík.

Opava - Slavia: Pořádná strkanice mezi oběma týmy po bizarní bitvě o balon!
720p 360p

SESTŘIH: Opava - Slavia 2:3. Nádherné drama. Hosté museli otáčet, rozhodl Souček
720p 360p

Opava - Slavia: Stoch nedal penaltu! Šrom se vytasil se skvělým zákrokem!
Video patří k placenému obsahu

Opava - Slavia: Smola dostává druhou žlutou kartu, domácí dohrají v deseti!
Video patří k placenému obsahu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHYČlánky odjinud


Články odjinud