Boleslav na lovu! Jinoch získal ze Slavie na tučný bonus Mešanoviče | iSport.cz
Jakub Konečný
4. ledna 2019 • 11:00

Boleslav na lovu! Jinoch získal ze Slavie na tučný bonus Mešanoviče

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hráči, kterým končí po sezoně smlouva, mohou už nyní podepsat novou s platností od léta v jiném klubu. A přesně na takové se zaměřil Josef Jinoch, sportovní ředitel Mladé Boleslavi. Po Dominiku Maškovi, který nakonec přichází z Bohemians s okamžitou platností, získal zkušený bafuňář i Murise Mešanoviče. Bosenského útočníka, který jaro dohraje ve Slavii, přesvědčil ke změně dresu podle informací deníku Sport tučný podpisový bonus. Proč se klubu vyplatí sumu hráči vyplatit a jak je vysoká, najdete v prémiové části článku.Včera Muris Mešanovič odletěl s vedoucím týmem FORTUNA:LIGY na kondiční soustředění do Španělska, aby se připravil na náročné jaro, které Slavii čeká. Kromě boje o domácí titul červenobílí totiž cílí na obhajobu MOL Cupu a chtějí se prosadit rovněž v Evropské lize, kde v prvním kole vyřazovací části Evropské ligy narazí na belgický Genk.

V létě však osmadvacetiletý bosenský útočník podle všeho Eden opustí. Jeho dalším působištěm bude Mladá Boleslav, která využila toho, že Mešanovičovi vyprší po sezoně kontrakt, a s předstihem si ho zavázala podobně, jako to třeba Plzeň provedla s Jeanem-Davidem Beauguelem.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHYČlánky odjinud


Články odjinud