Odchod Tetteha do Galatasaraye? Střelec Sparty teď není na prodej | iSport.cz
13. ledna 2019 • 05:00

Odchod Tetteha do Galatasaraye? Střelec Sparty teď není na prodej

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to velké téma posledních dní. Především v Turecku. Tamní média neustále dokola přetřásají, že se o útočníka Benjamina Tetteha zajímá slavný Galatasaray. Podle informací iSport.cz ale žádná konkrétní nabídka na stole neleží, ghanský kanonýr je navíc v tuhle chvíli neprodejný.Tetteh má za sebou vynikající podzim. Pokud se někdo dokázal prodrásat ze sparťanského marasmu, byl to právě on. Mladý talent z Ghany zatížil konta soupeřů celkem devíti ligovými góly, je aktuálně nejlepším střelcem Sparty. A ta o svůj drahokam rozhodně nemá v úmyslu přijít. „Tetteh je v tuhle chvíli neprodejný, Sparta na něm chce stavět,“ potvrdil zdroj detailně obeznámený s děním v klubu.

Postoj letenského klubu je logický. Za vytáhlého kanonýra v tuhle chvíli nemá adekvátní náhradu. S ohledem na to, že druhá polovina ligového ročníku startuje za necelý měsíc, by ji navíc velice těžko sháněla. Tetteh má navíc v pouhých jednadvaceti letech obrovský předpoklad, že se bude nadále zlepšovat. Tím by logicky rostla i jeho cena na přestupovém trhu.

„Spekulacemi v médiích se nezabýváme, Benji je pro nás důležitý hráč, na podzim dal devět gólů. Neřešíme to, co se píše. Pro nás je platným hráčem kádru, na kterého spoléháme,“ upozornil asistent trenéra Letenských Radoslav Kováč.

Není tajemstvím, že Tetteha v posledním období důkladně monitoruje celá řada klubů z nejlepších evropských lig. Podle informací Nedělního Sportu ale dosud k žádné oficiální nabídce nedošlo, ani v případě zmíněného Galatasaraye.

A pokud by se tak stalo, Pražané by ji smetli ze stolu.

Posila Sparty Karlsson po debutu: Můžeme se přiučit od Švédů. Být pozitivnější a týmovější
720p 360p

Stanciu trénuje normálně, pořád je hráč Sparty, říká Kováč
720p 360p

SESTŘIH: Sparta vyhrála v Chotěbuzi 2:0. Chipciu se nádherně trefil
720p 360p

Spartu poslal v Chotěbuzi do vedení Benjamin Tetteh
Spartu poslal v Chotěbuzi do vedení Benjamin Tetteh

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud