Obrat u Puškáče! Po vyřazení z áčka Opavy neposílí Baník, ale Bohemians | iSport.cz
21. ledna 2019 • 10:20

Obrat u Puškáče! Po vyřazení z áčka Opavy neposílí Baník, ale Bohemians

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | PŘÍMO Z TURECKA | To, co se před pár dny zdálo jako jednoznačná věc, se nakonec úplně otočilo. Opavský útočník David Puškáč, který byl nedávno přeřazen do béčka kvůli neprodloužení smlouvy, dnes letí na soustředění do Turecka za svým novým zaměstnavatelem. Podle informací deníku Sport však neposílí ostravský Baník, jak se čekalo, ale pražské Bohemians, kteří jsou ubytovaní jen o pár kilometrů vedle.

 Nemanja Kuzmanovič zatím zůstane jediným bývalým hráčem Opavy, který posílil Baník. K dohodě o přestupu ke slezskému rivalovi mezi kluby nedošlo, a tak 25letý útočník posílí Bohemians. Trenér Martin Hašek dlouhodobě shání forvarda, nakonec si vyhlédl právě Davida Puškáče.

„David dostal povolení odletět za Bohemkou do Turecka. Klub o něj má velký zájem. Dolaďujeme jen některé detaily,“ uvedl pro iSport. Alois Grussmann, sportovní manažer SFC Opava. O šikovného Puškáče mělo zájem víc klubů, kromě Baníku také Mladá Boleslav či Liberec. V týmu nováčka pokračovat nemínil. „Nejsem zklamaný. Chtěl změnit prostředí,“ shrnul Grussmann.

V nejbližší době by mělo dojít k uzavření přestupu, v úterním zápase proti Sionu však Puškáč za Bohemku ještě nenastoupí.

Ostravští tak dál shánějí hráče do ofenzivy.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud