Obrat u Puškáče! Po vyřazení z áčka Opavy neposílí Baník, ale Bohemians | iSport.cz
21. ledna 2019 • 10:20

Obrat u Puškáče! Po vyřazení z áčka Opavy neposílí Baník, ale Bohemians

TOP VIDEA
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů? DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | PŘÍMO Z TURECKA | To, co se před pár dny zdálo jako jednoznačná věc, se nakonec úplně otočilo. Opavský útočník David Puškáč, který byl nedávno přeřazen do béčka kvůli neprodloužení smlouvy, dnes letí na soustředění do Turecka za svým novým zaměstnavatelem. Podle informací deníku Sport však neposílí ostravský Baník, jak se čekalo, ale pražské Bohemians, kteří jsou ubytovaní jen o pár kilometrů vedle.

 Nemanja Kuzmanovič zatím zůstane jediným bývalým hráčem Opavy, který posílil Baník. K dohodě o přestupu ke slezskému rivalovi mezi kluby nedošlo, a tak 25letý útočník posílí Bohemians. Trenér Martin Hašek dlouhodobě shání forvarda, nakonec si vyhlédl právě Davida Puškáče.

„David dostal povolení odletět za Bohemkou do Turecka. Klub o něj má velký zájem. Dolaďujeme jen některé detaily,“ uvedl pro iSport. Alois Grussmann, sportovní manažer SFC Opava. O šikovného Puškáče mělo zájem víc klubů, kromě Baníku také Mladá Boleslav či Liberec. V týmu nováčka pokračovat nemínil. „Nejsem zklamaný. Chtěl změnit prostředí,“ shrnul Grussmann.

V nejbližší době by mělo dojít k uzavření přestupu, v úterním zápase proti Sionu však Puškáč za Bohemku ještě nenastoupí.

Ostravští tak dál shánějí hráče do ofenzivy.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud