Ngadeu už odcházel, nakonec zůstává ve Slavii! Tvrdík se zlobil na Fulham | iSport.cz
1. února 2019 • 00:34

Ngadeu už odcházel, nakonec zůstává ve Slavii! Tvrdík se zlobil na Fulham

Autor: ,
TOP VIDEA
PĚT momentů ligového víkendu: Plzeňská stíhací jízda a Barošův budíček PĚT momentů ligového víkendu: Plzeňská stíhací jízda a Barošův budíček
Plzeň - Slavia: Euforie, praporek asistenta, ale zase euforie! Plzeň krásným gólem vede 1:0 Plzeň - Slavia: Euforie, praporek asistenta, ale zase euforie! Plzeň krásným gólem vede 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se zdálo, že obránce Michael Ngadeu opustí Slavii a přestoupí do anglického Fulhamu. Nakonec však podle vyjádření slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka zůstane v Edenu. Devatenáctý celek Premier League podle zprávy na jeho Twitteru nestihl dokončit přestup včas. Tvrdík si na sociální síti postěžoval i na jednání anglického klubu, kam byl připravený svého klíčového obránce uvolnit.Divoký závěr měl poslední přestupový den v Anglii pro slávistického obránce Michaela Ngadeua. Fulham dal v noci ze středy na čtvrtek vědět, že hodlá za kamerunského stopera zaplatit výstupní klauzuli 4,5 milionu eur (115 milionů korun), kterou má ve smlouvě. Ngadeu pak ve čtvrtek dopoledne odletěl do Londýna, kde měl podstoupit zdravotní prohlídku a dohodnout se s účastníkem slavné Premier League na smlouvě.

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík na svém twitterovém účtu nejprve naznačil odchod slávistické opory a loučil se s ní, nakonec ale informoval, že přestup padl. „Přestože Slavia kolem 23 (hodiny) odsouhlasila smlouvu a vyšla vstříc i ve zdravotní prohlídce, ta nebyla dnes dokončena. Michael Ngadeu zůstává ve Slavii. Podle svých slov je naprosto v pohodě, těší se zpět do Prahy a k týmu se připojí v pondělí,“ napsal Tvrdík na sociální síť krátce po půlnoci.

Proč se Jaroslav Tvrdík zlobil? Tady je důvod.Proč se Jaroslav Tvrdík zlobil? Tady je důvod.

Slavia na svém webu ještě zveřejnila vyjádření samotného obránce. „Jsem v pohodě, v pondělí se opět připojím ke klukům v Praze, až se vrátí ze soustředění. Těším se na jarní část, věřím, že budeme úspěšní jak v domácí soutěži, tak i na evropské scéně," uvedl kamerunský stoper.

Z Tvrdíkovy zprávy vyplývá, že transfer byl připraven, ale nakonec se vše nestihlo provést čas. Ostatně v Anglii nejsou podobně vypjaté konce přestupového okna výjimečné. Na Ostrovech skončilo ve čtvrtek v půlnoci středoevropského času.

Slávistický šéf ještě na Twitteru později zkritizoval jednání anglického klubu, kterému podle jeho slov vyšla Slavia maximálně vstříc: "Není divu, že se jim Brexit nedaří. Otřesné jednání s klubem i hráčem. Velké poučení pro nás všechny." Svůj tweet ale brzy smazal, přesto je jasné, že Tvrdíka transferový veletoč před spaním hodně naštval. 

FOTBALOVÉ PŘESTUPY ONLINE>>>

Iron Man do Fulhamu a zpět. Přestup Ngadeua padl, teď může být klíčovým mužem Slavie
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud