Komise rozhodčích: Kozák měl jít na Slavii ven, chyby napravilo video

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Liberecký fotbalista Libor Kozák měl být v sobotním zápase 26. ligového kola na hřišti Slavie vyloučen. Podle Komise rozhodčích FAČR hlavní sudí Jan Machálek chyboval, když devětadvacetiletému útočníkovi v 88. minutě neudělil druhou žlutou kartu za faul na Tomáše Součka.

Kozák při vzdušném souboji o míč udeřil Součka loktem do obličeje. Machálek zákrok bývalého hráče Lazia Řím či Aston Villy pouze odpískal bez druhého napomenutí. První žlutou kartu dostal Kozák ve 34. minutě.

Komise v utkání Slavia - Liberec také vytkla asistentovi Radku Kotíkovi, že v 72. minutě nesprávně signalizoval ofsajd po gólu Slovanu. Branka Radima Breiteho ale byla uznána na základě kontroly videorozhodčího. Severočeši na stadionu pražského lídra tabulky remizovali 1:1.

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Matějovský hrál proti Spartě na hraně. Kozák měl v Edenu být vyloučen

V dalším sobotním zápase mezi Mladou Boleslaví a Spartou (2:1) zaváhal rozhodčí Martin Nenadál, když nenařídil pokutový kop pro hosty za úmyslnou hru rukou Jakuba Fulneka v 68. minutě. I tady ale hlavního arbitra dodatečně opravil systém VAR.

V nedělním duelu Plzeň - Bohemians 1905 (3:2) zase chyboval hlavní sudí Ondřej Berka ve spolupráci s asistentem Petrem Kotalíkem, protože ve 30. minutě neodpískal penaltu za ruku domácího Jakuba Brabce rovnou, ale až po zhlédnutí dodatečných záběrů od videorozhodčího.

Slavia - Liberec: Breite doklepl na zadní tyči do sítě! Nejdřív ofsajd, pak ale gól - 1:1

Plzeň - Bohemians: Brabec trefil míč ve vápně rukou, hosté budou kopat penaltu!

SESTŘIH: Slavia - Liberec 1:1. První ztráta v Edenu od srpna, zářil brankář Nguyen

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905