Baník vyřešil otazníky. Má jasno o trenérovi, Stronatim i legendách | iSport.cz
Michal Kvasnica
13. června 2019 • 16:40

Baník vyřešil otazníky. Má jasno o trenérovi, Stronatim i legendách

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
TOP góly 5. nadstavbového kola: Jindřiškův přímák nebo Čermákova umístěnka k tyči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prodlouží Baník smlouvu s trenérem Bohumilem Páníkem, nebo se klub vydá jiným směrem? Odejde do Polska stoper Patrizio Stronati? Přijdou další posily? A co budoucnost kapitána Milana Baroše? Přestože Slezané zažili po letech klidnou a úspěšnou sezonu (5. místo v lize, finále MOL Cupu), po jejím skončení muselo vedení slezského klubu řešit spoustu nejasností týkajících se budoucnosti. Server iSport.cz přináší v sekci iSport Premium jejich přehled a zejména odpovědi na několik důležitých otázek.Kdo bude trenérem? 

Největší a nejdůležitější rébus byl jednoznačně ten trenérský. Zkušenému Bohumilu Páníkovi na konci tohoto měsíce končila smlouva, její prodloužení nebylo automatické. Proti hrál zejména nepřesvědčivý herní projev a nešťastný závěr sezony, ve kterém se Baník do předkol Evropské ligy neprobojoval ani z domácí soutěže, ani z poháru. Šéfové se s Páníkem nakonec domluvili na pokračování, byť není vyloučeno, že v realizačním týmu dojde k okysličení.

Názor Sportu: Vyhazovat trenéra po úspěšném ročníku lze jen tehdy, pokud jste si stoprocentně jisti lepší náhradou. A ta jediná ve chvíli, kdy si Radoslav Látal plácl s Olomoucí, padla. Ostravská kabina si žádá personu, David Holoubek má na angažmá pod drobnohledem náročných fanoušků čas. Bohumil Páník zaslouženě dostává další šanci, na řadu již však musí přijít atraktivnější fotbal.

Odejde Stronati? 

Lech Poznaň chtěl mít na dnešním začátku přípravy novou posilu v podobě Patrizia Stronatiho. To se však nestane. Do Ostravy sice poslal konkrétní nabídku, 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud