Změny v trenérském štábu Sparty. Nejen nový asistent, Kováč končí | iSport.cz
17. června 2019 • 09:38

Změny v trenérském štábu Sparty. Nejen nový asistent, Kováč končí

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příchod nového trenéra Václava Jílka není jedinou změnou v realizačním týmu pražské Sparty. Trenér si z Olomouce přivedl asistenta Jiřího Saňáka, který doplní Michala Horňáka. Dosavadní asistenti Petr Janoušek a Radoslav Kováč končí, na vlastní žádost odchází i trenér brankářů Daniel Zítka.Jílkův asistent Jiří Saňák přichází s velkým renomé z mládežnických kategorií, kde trénoval v Baníku Ostrava, Slavii, Olomouci či Mladé Boleslavi. V Boleslavi, Jablonci a Olomouci byl také asistentem u A týmu, po boku německého trenéra Winfrieda Schäfera si vyzkoušel i exotickou štaci v íránském klubu Esteghlal FC.

Dalšími novými tvářemi jsou fyzioterapeuti Adam Kuttenberg a Jan Čápek. První jmenovaný už ve Spartě působil u ženského týmu a v jarní části sezony byl i u mužského áčka, druhý přichází z Jablonce.

Hned pětice lidí naopak Spartu opouští. Odchází asistenti Radoslav Kováč a Petr Janoušek, fyzioterapeut Lukáš Marešovský a videotechnik Roman Hlaváč. Na vlastní žádost končí i bývalý gólman Daniel Zítka, který byl jedním z trenérů brankářů. Tento post zůstává obsazený Mariem Galinovičem, kterého si přivedl někdejší trenér Andrea Stramaccioni.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz


Články odjinud


Články odjinud