Změny v trenérském štábu Sparty. Nejen nový asistent, Kováč končí | iSport.cz
17. června 2019 • 09:38

Změny v trenérském štábu Sparty. Nejen nový asistent, Kováč končí

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné? iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné?
Vítejte u Petra Nedvěda! Bývalý útočník ukázal svůj luxusní byt Vítejte u Petra Nedvěda! Bývalý útočník ukázal svůj luxusní byt
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příchod nového trenéra Václava Jílka není jedinou změnou v realizačním týmu pražské Sparty. Trenér si z Olomouce přivedl asistenta Jiřího Saňáka, který doplní Michala Horňáka. Dosavadní asistenti Petr Janoušek a Radoslav Kováč končí, na vlastní žádost odchází i trenér brankářů Daniel Zítka.Jílkův asistent Jiří Saňák přichází s velkým renomé z mládežnických kategorií, kde trénoval v Baníku Ostrava, Slavii, Olomouci či Mladé Boleslavi. V Boleslavi, Jablonci a Olomouci byl také asistentem u A týmu, po boku německého trenéra Winfrieda Schäfera si vyzkoušel i exotickou štaci v íránském klubu Esteghlal FC.

Dalšími novými tvářemi jsou fyzioterapeuti Adam Kuttenberg a Jan Čápek. První jmenovaný už ve Spartě působil u ženského týmu a v jarní části sezony byl i u mužského áčka, druhý přichází z Jablonce.

Hned pětice lidí naopak Spartu opouští. Odchází asistenti Radoslav Kováč a Petr Janoušek, fyzioterapeut Lukáš Marešovský a videotechnik Roman Hlaváč. Na vlastní žádost končí i bývalý gólman Daniel Zítka, který byl jedním z trenérů brankářů. Tento post zůstává obsazený Mariem Galinovičem, kterého si přivedl někdejší trenér Andrea Stramaccioni.

 

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud