Ligové kluby a nové dresy. Sparta odhalila trikolóru, Plzeň sází na blesky | iSport.cz
10. července 2019 • 17:00

Ligové kluby a nové dresy. Sparta odhalila trikolóru, Plzeň sází na blesky

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Start FORTUNA:LIGY je za dveřmi. Kluby se mocně připravovaly a už netrpělivě očekávají první ostré duely. Řada mužstev vstoupí do ročníku 2019/20 v novém hávu. Ve středu odhalila svou novou sadu Sparta, kde návrat ke tradici symbolizuje trikolóra. Plzeň vsází na motiv s blesky, Mladá Boleslav a Teplice překvapily netradiční barvou druhé sady dresů a inovoval také Jablonec. Sparta s Olomoucí představí své nové sady dresů dnes. Podívejte se v GALERII na nové prvoligové designy.Nové dresy fotbalové Sparty pro sezonu 2019/2020
Nové dresy fotbalové Sparty pro sezonu 2019/2020

Dominantou sparťanských dresů je klubová trikolóra, která je umístěná nad hrudníkem. Dres respektuje klubovou tradici, oproti minulé sadě, kterou nosili hráči v uplynulých dvou sezonách, je patrná absence podkladových vzorů, jedná se o čistou rudou plochu s bílým vyobrazením loga sponzora. Stejně tomu bylo například v devadesátých letech.

Nejvýraznějším prvkem nového trika je klubová trikolóra vyobrazená pod krkem, novinkou je i černé lemování na rukávech. Dres má připomínat hlavní klubové hodnoty: Odvahu, ambice, tradici a respekt.

Nové dresy Plzně pro sezonu 2019/20? Základem zůstávají klubové barvy, tedy červená a modrá, které patří domácí variantě. Venku mají Západočeši ctít bílou, když to bude nutné, nebo sáhnou po třetím typu, kdy světle žlutou doplňují černé nárameníky.

Hlavním motivem nového dresu je energický symbol blesku, který zosobňuje energii, sílu, rychlost, údernost, uvádí Viktoria na webových stránkách. Oproti předchozímu modelu se dres vrací ke klasickému „véčku“, tedy variantě, kterou upřednostňuje drtivá většina hráčů.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud