SESTŘIH: Příbram - Zlín 0:0. Oba týmy prodloužily výsledkovou krizi

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Fotbalisté Příbrami remizovali ve 14. kole první ligy se Zlínem 0:0 a oba týmy prodloužily výsledkovou krizi. Středočeši nevyhráli sedm kol po sobě, zatímco "Ševci" dokonce osm. Příbram se díky bodu posunula na třinácté místo o bod před Karvinou, která má však k dobru nedělní souboj v Českých Budějovicích. Zlín zůstal na předposlední patnácté pozici.

Domácí: Kočí – Nový, Kodr, Šimek (74. Tregler), Cmiljanović – Alvir, Jan Rezek (C), Soldát, Ma. Zeman – Polidar (69. Voltr), Michal Škoda (59. Stuparevič).

Hosté: Rakovan – Cedidla, P. Buchta, Jiráček (C) (84. J. Kolář) – Matejov, Mašek (28. Janetzký), Podio, Bartošák – Fantiš, Wágner, Džafić (89. Železník).

Domácí: Slepička, Kříž, Tregler, Dramé, Stuparevič, Boháč, Voltr

Hosté: Kolář, Nečas, Janetzký, Šiška, Železník, Pejša

Domácí: Ma. Zeman, Soldát, Kodr

Hosté: Fantiš, Podio

Pavel Královec. Asistenti: Ivo Nádvorník, Tomáš Mokrusch. Čtvrtý rozhodčí: Petr Hocek

Na Litavce, Příbram

2167 diváků

První poločas nabídl minimum akcí. Domácí drželi častěji míč, ale Rakovanovu branku netrefili vůbec. Záložník Alvir, který od ledna bude působit v Plzni, dvakrát střílel mimo. Na druhé straně ani hosté příbramského gólmana Kočího neohrozili.

Až v 61. minutě se zrodila první větší šance. Rezek našel ve vápně střídajícího Stupareviče, jehož střela se odrazila k Polidarovi, který však Rakovana nepropálil. O dvě minuty později skončil Zemanův přímý kop po teči hostující zdi mimo tři tyče.

Zlín zahrozil v 65. minutě, kdy Fantišovu střelu z hranice vápna vytáhl Kočí. Vzápětí Matejov prostřelil vyběhnutého Kočího, ale zamířil vedle.

V 73. minutě Stuparevič přihrál do vápna Alvirovi, který však v rozhodující chvíli ve výborné pozici promáchl. V 90. minutě nevyužil další příležitost Nový, jenž před vápnem nezamířil přesně.

Zlín nepodlehl Příbrami v sedmém z posledních osmi ligových zápasů, pod trenérem Janem Kameníkem ale ani na druhý pokus nezvítězil.

Příbram - Zlín: Kodr u brankové čáry zlikvidoval Matejovův pokus

Příbram - Zlín: Fantišova střela šla přímo doprostřed brány, kde skvěle zasáhl Kočí

Příbram - Zlín: Rakovan parádně vychytal Polidara

Příbram - Zlín: Alvirova šance byla nepřesná a přerušená odpískáním útočného faulu

Příbram - Zlín: Cmiljanovičův centr mířil na osamoceného Polidara, Rakovan ale akci překazil

Příbram - Zlín: Rakovan vytěsnil lehce přizvednutý centr Zemana

Příbram - Zlín: Nový poslal do šestnáctky nebezpečný centr, ale Rakovan jeho pokus zlikvidoval

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905