Vyjednavač pro Spartu. S Rosickým bude pracovat odborník na smlouvy | iSport.cz
25. listopadu 2019 • 14:11

Vyjednavač pro Spartu. S Rosickým bude pracovat odborník na smlouvy

Autor: iSport.cz, jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Atlético 2:1. Schick a spol. v semifinále Ligy mistrů
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta posiluje na funkcionářském poli. Advokát Petr Hrdlička bude klub zastupovat při jednáních o hráčských přestupech, stane se i členem představenstva, tedy nejužšího vedení klubu. Hrdlička při vyjednáváních nahradí Adama Kotalíka, který ke 30. listopadu opouští pozici místopředsedy představenstva. Hrdlička bude v oblasti transferů a hráčských smluv pracovat s Tomášem Rosickým, sportovním ředitelem Sparty. Klub to v pondělí odpoledne oznámil na svých webových stránkách.„S Petrem Hrdličkou budeme společně s Tomášem Rosickým pracovat zejména v oblasti významných transferů a hráčských smluv. Je to odborník na kontraktaci a vyjednávání, proto je mu tato odpovědnost svěřena,“ uvedl v klubovém prohlášení generální ředitel Sparty František Čupr.

„Vnímám možnost pracovat pro Spartu jako velkou výzvu a čest. Mojí hlavní motivací je možnost podílet se hned od začátku naší spolupráce na úspěších týmu, který tvoří přestupní politiku, a potažmo tím i na úspěších celého klubu. Mým hlavním úkolem je vytvářet komfort a servis pro sportovního ředitele,“ řekl při svém uvedení do funkce Petr Hrdlička. „Postupně přebírám agendu a společně s Tomášem už pracujeme a připravujeme se na zimní transferové období.“

Hlavní pravomoce směrem ke tvorbě kádru zůstávají v rukách sportovního ředitele Tomáše Rosického, který vytipovává posily ve spolupráci s realizačním týmem a skautingem. Hrdlička vstoupí do procesu jednání ve chvíli, kdy se budou řešit formální smluvní náležitosti.

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

MOMENTY VÍKENDU: (NE)penalta v Teplicích, Slavia v lize nevyhrála po 83 dnech

 

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud