400 milionů za Koláře! Slávistickou oporu láká legenda Arsenalu | iSport.cz
Jan Podroužek
2. prosince 2019 • 10:53

400 milionů za Koláře! Slávistickou oporu láká legenda Arsenalu

TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl by to druhý nejdražší přestup z české ligy do zahraničí. Ondřej Kolář by překonal i svého bývalého spoluhráče Alexe Krále, který odcházel v létě do Spartaku Moskva za přibližně 310 milionů korun. Na slávistického brankáře prý přiletěla nabídka atakující hranici 400 milionů korun, zájemcem má být francouzský OGC Nice.Hrát pod legendárním záložníkem Arsenalu Patrickem Vieirou, v sestavě třeba útočník Kasper Dolberg a všude kolem prostředí jižní Francie, Azurového pobřeží a Provence.

Brankář Ondřej Kolář má podle informací Sportu luxusní nabídku. Nice se prý vytasilo se závratnými patnácti miliony eur, to je bezmála 400 milionů korun. Za víc odcházel z české ligy už jen Tomáš Rosický v lednu 2001 ze Sparty do Borussie Dortmund. Za zhruba půl miliardy korun.

Jenže Slavia zatím na francouzské laso neskáče.

„... nabídku začnu seriózně studovat tak na dvojnásobku té, co přichází,“ napsal mimo jiné na Twitter šéf klubu Jaroslav Tvrdík. Tím pádem by Nice muselo přihodit až k 800 milionům...

„Vím, že na něj jezdí hodně klubů a byl tu i jeden konkrétní a částka hodně zajímavá,“ nechtěl být konkrétnější trenér Jindřich Trpišovský. „Ale musíme se na tyhle věci připravit, patří to k tomu, co jsme předvedli v Evropě. Je to odměna pro hráče, že je ostatní kluby sledují a ocení je,“ dodal ještě.

Kolářův odchod se v tuhle chvíli nedá vůbec považovat za hotový. Podle jednotlivých zpráv vedení „sešívaných“ svého brankář uvolňovat nechce.

Leda že by Nice opravdu významně přihodilo...

OGC Nice Vše o klubu ZDE

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

SESTŘIH: Slavia - Karviná 2:0. Čekání na gól ukončil Takács, zvýšil Škoda

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud