Mynář straší mocí. Jak Zemanův kancléř v tichosti lobbuje za Slovácko? | iSport.cz
28. ledna 2020 • 12:05

Mynář straší mocí. Jak Zemanův kancléř v tichosti lobbuje za Slovácko?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liga mění pravidla: Stačí odehrát polovina duelů, častější testy, sporné stopky za ŽK
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve fotbalovém zákulisí se objevilo nové jméno. A budí otázky. Možná i obavy. Protože mocí, kterou reálně třímá v rukou, a kontakty, jež může využít, nikdo jiný nedisponuje. Vratislav Mynář, hradní kancléř, je napojený na Slovácko. Před pár týdny údajně odstraňoval překážky na cestě Patrika Hellebranda do Slavie a lobboval za atraktivní přestupovou cenu.Deník Sport žádal Mynáře o rozhovor, chtěl s ním probrat nabízející se fotbalová témata. Kancléř ale nabídku ve vší slušnosti odmítl. „Těší mě váš zájem, děkuji za nabídku, nicméně vás budu muset odmítnout. Myslím, že můj vliv ve fotbale přeceňujete,“ odpověděl. Přesto byl v našem žebříčku TOP 50 nejmocnějších lidí ve fotbale zařazený na šestačtyřicáté místo. Do výběru se dostal poprvé. Patří tam.

Předplaťte si iSport Premium! Nyní ZDARMA na první měsíc pro nové uživatele při nákupu v aplikaci iSport.cz. Více ZDE>>>

A to navzdory tomu, že zasvěcení se shodují, že Mynář opravdu nijak netlačí na pilu. Aktivně se do pomoci Slovácku nepouští, nicméně pokud ho v klubu požádají o službu, nemá problém věci uchopit do svých rukou. Pak umí být přímočarý a jít si tvrdě za svým cílem. A tak to mělo být i v případě odchodu Patrika Hellebranda.

Šlo o navýsost delikátní akci. Na jedné straně Mynář, na druhé Jaroslav Tvrdík . Dva společníci z vysoké politiky napojení na čínský byznys, extrémně zdatní vyjednavači, kteří jsou zvyklí si vždy prosadit svou. Tady však ega

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud