Ligu opouští další hvězda. Plzeň přece jen uvolní Krmenčíka do Brugg | iSport.cz
30. ledna 2020 • 07:40

Ligu opouští další hvězda. Plzeň přece jen uvolní Krmenčíka do Brugg

Autor: kub
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po první Slavii zřejmě přijde o svou největší hvězdu i druhá Plzeň. Útočník Michael Krmenčík dostal totiž včera svolení k jednání o přestupu do FC Bruggy. „Byl uvolněn na zdravotní testy,“ řekl redakci iSport.cz zdroj blízký vedení klubu s tím, že český reprezentant letí do Belgie dnes. Informaci už oficiálně potvrdil i západočeský klub.V tomto přestupovém okně o Michaela Krmenčíka projevilo zájem více klubů, italský CFC Janov dokonce poslal oficiální nabídku na pět milionů eur (asi 130 milonů korun). Jenže vedení Plzně ji odmítlo s tím, že chce o milion eur víc. Belgické Bruggy podle všeho tento požadavek vyslyšely, jinak by šéfové Viktorie Krmenčíka na testy nepustili.

„Klub FC Viktoria Plzeň obdržel v uplynulých hodinách velmi zajímavou a seriózní nabídku na hráče Michaela Krmenčíka. Na tomto základě se vedení klubu rozhodlo dát hráči zelenou ve vyjednávání o přestupu. Michael Krmenčík tedy dnes v ranních hodinách opustil týmové soustředění ve španělské Esteponě a odletěl na zdravotní prohlídku do belgického klubu Club Bruggy. Pokud vše dobře dopadne a dojde k dohodě mezi oběma kluby, přestoupí Michael právě do tohoto týmu. O dalším vývoji budeme informovat,“ uvedl tiskový mluvčí Viktorie Václav Hanzlík v prohlášení.

Paradoxní je, že se opakuje situace z loňského ledna, také tehdy totiž Krmenčík dostal svolení ke zdravotním testům v Bruggách, jenže kluby se nakonec na přestupu nedohodly.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud